Autor Zpráva
frenkie
Profil
Nabízím své služby v programování webů za drobné finanční ohodnocení (potřebuji získat reference).
Jakou úroveň služeb můžu nabídnout:
PHP - procedurální programování (ne objektové) => zpracovávání formulářů, napojení na databázi, jednoduché redakční systémy, stránkování, zabezpečený web, vyhodnocování požadavků zaslaných Ajaxem, přidávání článků, přidávání komentářů a plno dalších věcí
MySQL - základní znalost dotazovacího jazyka SQL, propojení MySQL s PHP(čkem)
jQuery - nacházím se v situaci, ve které objevuji tuto část JS => jsem schopen naprogramovat základní efekty, které se spoutší při různých akcích (najetí myši, odjetí myši, přejetí myší, kliknutí,...), měnění vzhledu stránky podle toho jak si to uživatel nastaví(změna barev, pozic elementů, atd.), práce s formuláři, měnění obsahů elementů v závisloti na tom, co uživatel dělá, měnění vlastností elementů(css) a plno dalších užitečných věci
Ajax - jsem schopen napsat základní komunikaci v Ajaxu, vyhodnotit ji PHP serverem a vrátit zpátky => ověřování uživatelských údajů přímo při vyplňování, chat, shoutbox, různé blbiny jako časovače, progressbary (momentálně dělám přes jQuery a Ajax piškvorky (mám funkční betaverzi)), reputační systémy, pohodlnější redakční systémy a mnoho dalších blbůstek

Co požaduji? Solidní jednání, čestnost, toleranci, příjemnou spolupráci, drobné finanční ohodnocení


frenkie, frenkie: zapomněl jsem na kontaktní údaje, omlouvám se, přikládám je zde: email - fffrantik@seznam.cz
ICQ - 497681289
Skype - franceq.euler

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0