Autor Zpráva
Róbert
Profil
Dobrý den,

řešíte otázku internetového marketingu a nevíte si rady? Chcete se svěřit do rukou odborníků a neplýtvat svým drahým časem? Naše společnost působí na trhu již 9 let. Zaměřujeme se na efektivitu všech marketingových a reklamních prvků, dokážeme velmi přesně monitorovat pohyb návštěvníků po internetových stránkách, umíme zpětně vyhodnotit, zda byla reklamní kampaň, klíčová slova nebo cílení vhodné a efektivní. Vše pravidelně kontrolujeme, upravujeme a optimalizujeme.

Máme vlastní kvalitní technické, grafické a kreativní zázemí s nepřebernými možnostmi.

Poskytujeme naše služby komplexně – naší filozofií je, že pouze s komplexními a kvalitními službami můžeme s klienty férově pracovat k oboustranné dlouhodobé spokojenosti.
Staráme se o kompletní internetový marketing pro naše klienty!

Co Vám můžeme nabídnout?

Tvorba www stránek – základní stavební kámen pro Vaši další prezentaci ve světě Internetu jsou dobře udělané webové stránky – rádi Vám je uděláme my!

E-shopy (internetové obchody) – chcete prodávat on-line, mít svůj vlastní plně funkční obchod na Internetu? Stačí říct, máme řešení každého rozsahu dle Vašich potřeb a plánů.

SEO Optimalizace – máte krásné nové webové stránky, ale víte o nich jen Vy a Vaši zaměstnanci? Díky nám je dostaneme do povědomí celého internetového světa a zviditelníme Vás!

Reklamní kampaně – pomůžeme Vám nalézt efektivní způsob propagace Vaší činnosti tak, abyste byli skutečně dobře vidět a neutráceli peníze za zbytečnosti. Kromě stále rozšířenějších PPC reklamních kampaní nabízíme např. Facebook profily, bannery, videoreklamy aj.

Monitoring efektivity – náš originální nástroj, který Vám poskytne řadu užitečných informací a pomůže zorientovat se v úspěšnosti a fungování Vašeho webu a všech marketingových aktivit, které na něj máte napojeny.

Vývoj SW – máte specifické technické požadavky, které Vám jiní odmítali, nebo super nápad na nový projekt? Díky našemu technickému a kreativnímu zázemí Vám dokážeme vytvořit prakticky cokoli!

Grafika a kreativita – nejdůležitější je první dojem – to první, co Vaši zákazníci uvidí bude grafika a vizuální styl webu či projektu – svěřte se proto do péče našich profesionálů, kteří pro Vás vymyslí něco jedinečného a originálního, s vlastní myšlenkou a nadčasovým designem.


Budete-li potřebovat jakoukoliv výpomoc či poradenství v oblasti internetového marketingu neváhejte se na mne obrátit na níže uvedeném tel. čísle nebo emailem.

S pozdravem a přáním příjemného dne


Róbert Wittner
603 555 169
robert.wittner@4every1.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0