Autor Zpráva
WorldWar Tým
Profil *
Dobrý den,
do našeho vývojového týmu hledáme programátora PHP (procedurální), designera grafických prvků hry (ikony, bannery, loga, propagace), HTML a CSS kódera, Ajax, Javascript programátora. Jde především o pozici vývojáře herních novinek a algoritmů dle zadání, komunikace s lidmi, případné opravování nahlášených chyb a prosazování svého osobního názoru a návrhu.

Jsme vývojový tým, který je rozmístěn po celé České a Slovenské republice. Momentálně náš tým obsahuje cca 6 lidí. Vytváříme novou on-line strategickou hru, jejíž děj se odehrává v 2. světové válce. Cílem hry je dosáhnout největšího počtu strategických měst, zkušeností a respektu mezi ostatními. Motivací k výhře může být do jisté míry také vítězství své politické strany – v tomto případě Spojenci vs. Osa.
Náš tým pracuje s chutí a zapálením, již několik týdnů. Prosazujeme si na prvním místě dobrý kolektiv a přístup. Jsme nezisková skupina vývojářů, což prozatím bohužel ovlivňuje zisk vývojářů, majitelů a všech lidí, kteří se podílejí na vývoji.

Z celkového vývoje máme hotovo cca 60-65%.

Budeme rádi, pokud nás kontaktujete a budete se o náš projekt dále zajímat. Po případné domluvě rád zašlu přístupové, testovací údaje, profil nebo screeny ze hry a vývoje.

Těší se na Vás tým WorldWar.

null.while@gmail.com
SKYPE: MilanKubik.info

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0