Autor Zpráva
Petrnson
Profil
Ahoj,

nabízím PHP aplikaci, na získávání informací o transakcích. Prozatím podporuje Fio banku, avšak neměl by být problém ji rozšířit i pro jiné bankovní subjekty, záleží na domluvě.

K čemu mi to bude?
Původní účel této aplikace byl na automatické párování plateb, aby ušetřila čas i peníze. Použití je však širší, například na označování zaplacených faktur, při dobíjení kreditu v klientské aplikaci, nebo pouze jako jednoduchý přehled transakcí pro třetí osobu, aniž byste ji museli dávat přihlašovací údaje k internetovému bankovnictví.

Co to umí?
Lze si nastavit, zda chcete získávat informace pouze z nově příchozích zpráv, nebo ze všech, které ve schránce máte. Další možností je aktivace mazání emailových notifikací starších, než určitý počet dní. To je vhodné především k tomu, aby se ve schránce udržovalo potřebné místo pro nově příchozí zprávy. Získané množství informací se odvíjí o informací poskytnutých bankou.

Jak to funguje po technické stránce?
Jedná se o PHP třídu, která dokáže získat údaje o bankovních transakcích a jednoduše je zpřístupnit k dalšímu použití. Využívá možnost většiny bank nechat si zasílat informace o právě provedených transakcích na email. Výhodou je minimální riziko spojené se získáváním dat, protože není třeba přístupových práv k internetovému bankovnictví. Ke správné funkčnosti je potřeba mít na serveru k dispozici podporu IMAP a celý proces je vhodné spouštět automaticky pomocí cronu. Součástí je jednoduchá dokumentace včetně ukázky použití.

Další informace
Za 800Kč získáte aplikaci s podporou Fio banky, přičemž aplikace je připravena na jednoduché rozšíření i pro další bankovní subjekty. Případná rozšíření jsou již otázkou individuální domluvy, jako ostatně i eventuální implementace do vaší aplikace. Aplikace není určena k volnému šíření.

Případné dotazy směrujte na níže uvedený email, faktura je samozřejmostí.

petrnson (zavináč) gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0