Autor Zpráva
Koja
Profil *
Zdravím vás,

hledám člověka na pozici obchodního zástupce pro oblast správy počítačových sítí, administrace serverů, atd.

Náplň práce:
- Hledání a zajišťování nových klientů a příležitostí
- Komunikace s klienty
- Péče o klienty a řešení případných problémů, resp. předání těchto problémů "dál"

Požadavky:
- Komunikativnost
- Slušné vystupování
- Orientace na zákazníka

Výhody (nikoli ale podmínky):
- Zkušenosti
- Orientace v odvětví správy sítě a administrace

Místo působení:
Primárně sháním člověka pro region Brno - město. Ale pokud si myslíte, že zvládnete pracovat bez toho, abychom se osobně sešli, resp. setkávali se míň než by bylo možné v Brně, (vše se dá vyřešit přes internet a telefon) a jste dostatečně samostatní, tak se nebudu bránit spolupráci v oblastech Zlín, Olomouc, Ostrava a Praha. Popř. navrhněte "vaši oblast" a zkusíme se domluvit :)

Způsob spolupráce:
Pro začátek ŽL nebo DPP .. popř. navrhněte jinou formu a můžeme to probrat.

Nabízím:
Prvně co nenabízím - nenabízím Vám pravidelný měsíční paušál. Jednoduše proto, že nechci platit lidi, kteří nepracují a jenom se několik týdnů vymlouvají na "špatné dny" a další věci. Na druhou stranu, pokud uzavřete obchod, nemám problém vás velice kvalitně a hlavně dlouhodobě ohotnotit formou procent z obchodu. Co to znamená? Pokud např. uzavřete s klientem obchod na poskytování služeb na dobu 1 roku, bude Vám po těch 12 měsíců vypláceno procento (15 - 30% (kdo se trochu vyzná, tak ví, že to nejsou malé částky)) z obchodu (neplést obchod a zisk!). Při prodloužení tohoto obchodu se samozřejmě vaše odměna také prodlužuje. Tzn., že pokud si zajistíte takový měsíční příjem, který Vám bude stačit, nebudu Vás nutit dál hledat nové klienty, ale na druhou stranu - budete se stále starat o ty stávající a komunikovat s nimi, když bude potřeba.

Jak z výše uvedeného vyplývá, hledám spíše partnery než zaměstnance. Já mám velké personální možnosti a know-how, a hledám někoho, kdo to dokáže prodat.

Pokud vás nabídka zaujala nebo se chcete jenom na něco zeptat, neváhejte mi napsat na E-mail info@petrpojer.cz. Do zprávy, prosím, uveďte něco o vás, co aktuálně děláte, co od spolupráce očekáváte a další věci, o kterých si myslíte, že by mohly být důležité.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0