Autor Zpráva
Petr Slovák
Profil
Dáváte přednost práci v menší firmě, kde jste součástí tvůrčího týmu, máte možnost realizace svých nápadů, možnost spolurozhodovat o dalším směru naší společné práce, ale přitom se necítit jako někde, kde "levá ruka neví, co dělá pravá"?

My si zase vážíme lidí, kteří dokáží svou práci dělat naplno, jsou ochotni se neustále zdokonalovat, svou práci vždy vykonávají zodpovědně, dotahují věci do konce a práce v týmu je pro ně motivací k předvedení svých schopností. Jsme si vědomi toho, že úspěch firmy stojí především na lidech, a proto si vážíme takových zaměstnanců a snažíme se jim vytvořit podmínky, aby u nás byli maximálně spokojeni.

Kdo jsme?
Specializujeme se na vývoj webových a mobilních aplikací pro cestovní kanceláře. Jsme jedním z hlavních dodavatelů rezervačních systémů pro CK na českém trhu. Pro naše klienty jsme partnery, kteří jim dodají nejen informační systém, ale jsou pro ně oporou i v oblasti internetového prodeje a marketingu.

Více na www.stovka.cz/nabidka-prace/
Davex
Profil
Nevím, zda je součástí poptávky i test inteligence, ale z webu není vůbec jasné, kam mají zájemci o práci vlastně napsat. Prosím o doplnění kontaktu do inzerátu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0