Autor Zpráva
MadMen
Dobrý den,

prodám web běžící na wordpressu. Při vložení příspěvku automaticky vloží příspěvěk i na Facebook stránku odkud přichází i návštěvnost.

Web byl monetizován přes Google AdSense, nicméně tam mi to nevydělalo téměř nic. Poté jsem web monetizoval přes prémiové SMSky a to už celkem šlo.

Návštěvnost záleží na počtu příspěvků a velikosti FB Stránky, kterou vám k tomu samozřejmě přenechám.

Jak mi to funguje:
- vložim 10. příspěvků s obrázky denně (automaticky si vždy naplánuji kdy se má příspěvěk zveřejnit)
- aktuálně mám napojeno na FB stránku s 13.000 fanoušky odkud přichází návštěvnost
- návštěvnost 1000 - 2000 lidí denně dle zajímavosti obsahu

Z toho zisk:
- 200-300,- denně z premium sms

---

Přenechám Vám kompletní web i s doménou a FB stránku.
Poté už záleží na Vás jak si web monetizujete. Pokud máte vlastní Facebook stránky, můžete si rozjet poměrně zajímavé portály generující zajímavé zisky. Příspěvky je možné časově naplánovat a návštěvnost z FB může být i daleko vyšší a rovnoměrná.

---
Cena: 7.500,-
Při rychlém jednání jsem ochotný dát slevu, je nutno prodloužit doménu.

---

Adresu webu a odpovědi na Vaše dotazy Vám zašlu PM nebo mě kontaktujte na: cernohousweb (zavinac) gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: