Autor Zpráva
Jana
Profil *
Hledáme šikulu na dokončení zábavného serveru. Grafika je hotová, některé věci také běhají. Jde hlavně o prestižní záležitost.

Případná následná spolupráce je možná, samozřejmě už v jiném finančním pásmu

Email: lolo.l@seznam.cz
peta
Profil *
Jana
odkaz na stranky, na mail pisi nerad.
Dero
Profil
Taková drobnost v gramatice a jak to dokáže zmršit jinak docela dobrý apel.

Jakýže je ten server?
Charlie
Profil
Zábavný server a prestižní záležitost? To myslíte vážně?
peta
Profil *
Charlie
Zabavny server, prestizni zalezitost, ALE male odmeny :) Prestiz je, kdyz je i zajimava odmena. Kdyz malo plati, tak to je spise na skodu nes k prestizi, myslim :)
Charlie
Profil
peta,
ale vůbec ne. Můžeš dělat prestižní zakázku, pro velkou známou firmu, aniž by sis za ni nechal zaplatit. Ale věta "Jde hlavně o prestižní záležitost" je zde použita jenom jako lákadlo, navíc se do nabídky stylisticky vůbec nehodí.
Dero
Profil
To se vůbec nikdo nepozastaví nad slůvkem "zábavný"? Ten tvar, jak je použit, je správný pro slovenštinu, ale čeština pláče a hyne v koutku! Jinak o té nabídce si myslím své, zvlášť pokud chybí odkaz či nějaké konkrétnější údaje.
habendorf
Profil
Dero: Třeba ten server nebude zábavní, ale zábavný, co víš.... :o)
Dero
Profil
habendorf: V tom případě já pláču a hynu v koutku... :o) Ale gratuluji, máš bod, teď dáváš hádanku Ty. :o)
peta
Profil *
Dero Sim te, se podivej na sve stranky a az pak res cestinu. Na tom vubec nezalezi, totiz. Jeste rekni, ze ses taky proti anglickym slovickam v ceske vete a uz s tebou nepromluvim :)
Ne, ze by mne to nejak rozladilo, ale kdyz ma byt veta kratka a presna, tak preci nebudu pouzivat slovo, ktere pouziva jen 0.0001% lidi jen proto, ze je stylisticky a pravopisne spravne v danem jazyku, nicmene vsichni ostatni budou nejakou dobu premyslet, o cem je vlastne rec.

Ale tak jo, odhalil jsi, ze je to slovak :)
Teda, slovenka. Ale ja bych se vsadil, ze je to i kluk soucasne :)
peta
Profil *
Dero K veci, budu strucny. Jdes do toho, do te stranky? Nic? Tak sory, ale k cemu tolik reci kolem? Tzv. Off topic.

Bych do toho mozna sel, kdyz ukaze webku, grafiku a spol. Na mail bych se vybodl, to bych resil az pak, az bych vedel, do ceho bych mel jit.
Dero
Profil
peta: Jsem proti anglickým slovíčkům v české větě.
koudi
Profil
Nechci tady vyvolávat nějaký flame (a navíc je to i dost OT), ale mě taky vadí angl. slovíčka v českých větách. A gramatika? Neřikám, že nikdy neudělám chybu, ale takovéto očividné zhovadilosti (tohle ještě jde, ale už sem viděl na síti mnohem horší) mě dokážou pěkně vytočit. Spousta lidí si myslí, že "když je to na internet, tak to nevadí", ale podle mne je to přesně naopak...
kaifman
Profil
omg wtf "I dont like english words in česká sentence"


koudi a co je to flame ? to je madarsky ? :-o


vy me fakt stvete s tim slusnackovstvim, nejdrive je potreba si zamest vlastni prah :-)))
Dero
Profil
kaifman: Když si přečteš diskusi pořádně, zjistíš, že já jsem to psal jen proto, že doufám, že peta dodrží svůj slib a už na mne nepromluví.

:o)
Timy
Profil
Dero
...doufám, že peta dodrží svůj slib a už na mne nepromluví -- taky jsem to z toho vycítil;-)

všichni
vyhlašuji soutěž - kdo rychleji spočítá, kolik je zde relevantních příspěvků? tzn. příspěvků, které reagují na původní nabídku a nejsou tímpádem OT.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0