Autor Zpráva
Johny
Profil
Hledám praxi v oboru webu (XHTML,CSS,PHP), případně software (Win) a hardware. Na dva týdny v době maturit - v květnu.
padre
Profil *
Ahoj, prosím tě máš stále ještě zájem? Sháním někoho kdo umí databáze a VisualStudio nebo Visual Basic. Máme několik projektů a nyní nestíháme. Práce může začít hned a placení je na tom jak se dohodneme kolik za co...Pavel ICQ 139474139 padre@seznam.cz
Johny
Profil
No zájem ještě mam, ale já sháním praxi až na dobu maturit, čili někdy v květnu.
E_T
Profil
Je to zadlouho - ale možná bych něco měl - pošli mi pls svoji cenovou a časovou představu - dík
jan.hasala@mimozemstan.com
Monika
Profil *
Dobrý den, jsem studentkou třetího ročníku Střední odborné školy v Kloboukách u Brna, obor Informatika v ekonomice a hledám dvoutýdenní praxi při studiu v červnu 2006 pouze v oboru informatika. Ozvat se případně můžete na e-mail nebo i mobilní telefon.Prosím o co nejrychlejší odpověď. Předem děkuji


Jméno:Monika Staňková
Mail: Monika.Stankovacentrum.cz
Telefon: 607/848842
Vita
Profil
Dobrý den! Jsen z Prahy, studuju v 1. ročníku Soukromé obchodní akademii Stodůlky, Kuncova 1580, obor obchodní akademie. Rada bych přijala nabidku praxi od 28.5.2007 do 15.6.2007.Jsem šikovná a můj obor mě bavi:))

pokud můžete mi pomoct pište prosím na e-mail vitamart@seznam.cz
souki
Profil
Vita
A jaký je Tvůj obor? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0