Autor Zpráva
martinecek2000
Profil *
Dobrý den našel by se zde nějaký zájemce na menší projekt ? požaduji aby dotyčný člověk uměl spisovnou češtinu a také aby uměl psát recenze a ted vás představím tomu na čm pracuji...
Pracuji na jak jsem již psal menším projektu nazval jsem ho Rozcestník funguje na principu někdo si chce dejmetomu vynachválit youtube.com tak o něm napíše recenzi. Zatím nejsou náklady na hosting a ani na doménu ale nebojte,pokud by jste chtěli mohl by jsem to udělat tak že ten kdo by psal tyto recenze tak by jsem na mu za to dal nějakou tu reklamu na můj web.Samožřejmě že jak půjde výdělek tak budu odměnovat finanční hotovostí ale zatím to je jen ve hvězdách kdy.
Web je ve fázi že vznikl před týdnem design si ted momentálně dělám,pojede na wordpressu ale pokud by jste měli námitky tak můžu použít můj CMS ale věřte mi WP je lepší :D takže zájemci pište tady,vím že to možná smrdí pokud chcete třeba nějakou zálohu tak tu reklamu můžu na ten web dát :) PS.ty recenze budu psát taky já tak si nemyslet že mi budete vydělávat a já budu doma hrát karty...
Kontakt: myskamyky@gmail.com
Moderátor Joker: Kontakt sloučen do prvního příspěvku
martinecek2000
Profil *
Nabídka pořád platí... jen dodám že projekt bud ziskový

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0