Autor Zpráva
ddoommiinnii
Profil
Zdravím,

buduji web na bázi mezinárodního multiherního portálu. Něco jako je www.gamesites.cz , www.gamepark.cz a další. Název mého webu nese jméno "Fire-Ball" , takže bych potřeboval udělat design v ohnivé podobě. Plameny, oheň, výbuchy a všechno to nějak doladit k dokonalosti. Logo si představuji ve formě ohnivých písmen a k tomu nějak zakomponovanou ohnivou kouli.

Jsem studentem střední školy a nemám peníze na drahé a rozsáhlé projekty. Takže pokud by se tu našel někdo, kdo by to udělal za málo peněz či dokonce zadarmo, byl bych rád. ;)

P.S. Dodám více detailních informací, pokud se tu najde někdo, kdo by to mohl pro mě udělat.

Kontakt: Skype - ddoommiinnii nebo e-mail: dominik.duchacov@seznam.cz

Předem díky.
ddoommiinnii
Profil
Pokud by se tu našel někdo, kdo by to udělal dobrovolně a zadarmo a chtěl by se na mém projektu podílet, byl bych velice rád. Celý projekt mám už v hlavě vymyšlený, ale protože se tomu věnuji jen asi něco málo přes 3 měsíce, tak to nedokáži dát dohromady.

Proto bych potřeboval člověka, kterého to baví dělat jako jeho hobby a mohl bych mu nabídnout spoluúčast na tomto projektu, který až se rozjede, tak by mohl začít i vynášet. (Mohl bych nabídnout 10-15% z měsíčního výdělku tomu, kdo by se do toho se mnou pustil ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0