Autor Zpráva
Filip111
Profil
Dobrý den,

rád bych Vám nabídl vytvoření eshopu zcela zdarma.

Mám nově vytvořený modul eshopu do mého redakčního systému a sháním nové reference. Redakční systém i eshop jsou napsané v php Nette frameworku, samotný redakční systém je používán déle než rok na cca 20-ti webech, eshop zatím nebyl ostře nasazen. Sháním reference právě pro eshop, proto ta úžasná "cena".

Web je snadno přizpůsobitelný Vašim konkrétním požadavkům, případně doprogramuji potřebné zakázkové úpravy (záleží na dohodě).

Weby tvořím více než 7 let, takže se nejedná o nějaký pokus začínajícího studenta, mohu zaslat reference na mnoho webů vytvořených nad vlastním CMS (novější Nette, starší na vlastním fw) a eshopy vytvořené ve starším redakčím systému.

Jen heslovitě uvedu seznam modulů/vlastností:
redakční systém:
kompletní administrační rozhraní, vícejazyčnost, moduly stránky/články/události, galerie, katalog příloh, ankety, parametrizovatelný katalog "čehokoliv", ankety, inzerce, newsletter a historie všech odeslaných emailů,
eshop:
katalog produktů, kategorie produktů, parametry produktů, správa objednávek, zákazníků, výrobců, tagovatelnost, odesílání emailů v závisloti na stavu objednávky, vícejazyčnost, různé měny, spousty nudných číselníků jako jsou sazby dph, výrobci, recyklační poplatky, slevy, typy zboží, stavy zboží apod.
Zatím nemám hotové exporty na zboží, heureku a podobné weby, také chybí napojení na platební brány. Exporty budu určitě dělat, platební brány jsou také v plánu jen zatím nevím, jestli budou v této verzi zadarmo. Možnost skladové evidence zboží zvažuji, určitě by ale nebyla zadarmo.

Pokud byste měli zájem pošlete mi Vaše požadavky nebo představu jak by měl eshop vypadat/fungovat. Pokud budou Vaše požadavky rozumné, určitě se nějak domluvíme. Chtěl bych realizovat jeden web zdarma, případně další za nějakou sníženou cenu.

Mé požadavky jsou:
dodání reprezentativního grafického layoutu - nejsem grafik a pokud má eshop sloužit jako má reference, musí být graficky atraktivní
dodání jasných podkladů pro strukturu webu, menu, kategorie zboží, texty, fotky apod. - nechci se opakovaně doprošovat o poslání nějakých materiálů
objednání hostingu po konzultaci - není to projekt o pár databázových tabulkách, proto potřebuji alespoň průměrně kvalitní hosting

Nabídka je do odvolání platná, pokud dorazí více nabídek, vyberu si pro mě tu nejzajímavější.

filip-trnka@centrum.cz
Filip Trnka

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0