Autor Zpráva
vecerapl
Profil
Hledám programátora na PHP a mySQL, který mě naprogramuje diskusi pod články. Tento programátor musí programovat přesně dle zadání a dle předloh.
Programovat bude do grafiky webu včetně administrace.

Co si pod pojmem diskuse pod článkem představuji?
- možnost navolení u článku: diskuse pro vsechny, diskuse jen pro registrovane, bez diskuse
- pokud uživatel bude nepřihlášený, zvolí si svůj NICK (nesmí obsahovat zaregistrované jména a případně další slova - sprosté apod.) a dále musí zadat email
- strukturované psaní příspěvků (odpovědí)
- diskutér má možnost navolit sledovat nebo nesledovat svůj příspěvěk / odpověď s tím, že upozornění mu příjde na email a v samotném emailu bude odkaz na diskusi: clanek.html#odpoved-234 a také v emailu musí být URL adresa na deaktivaci sledování
- u diskuse musí být i stránkování

V administraci pak ať je možnost změny.
- ukládání IP adresy + možnost BAN s napsáním upozorněním (BAN může mít nějakou platnost nebo bude navždy) a to platí hlavně pro anonymní přispěvovateli. Ti co budou registravání ... tak se u každého příspěvku bude ukládat jejich ID s tím, že u registrovaných uživatelů se bude vkládat taktéž BAN.

- BAN se bude ukládat celkově pro celou diskusi a nebo jen pro jednotlivou část ... tj. pro určitý článek.
- Při udělení banu by bylo vhodné mít možnost napsat uživateli z textarea formuláře vzkaz přímo na uživatelům email
- diskuse musí být ošetřena od vkládání javascriptu a dalších kódů, přičemž při vložení URL adresy se text musí uložit jako html <a href ...></a> kvůli možnosti otevření url adresy. Ostatní HTML nebude možné používat ... pouze <a href...>
- v administraci musí být plná podpora editace příspěvků včetně jednotlivých mazání vláken nebo celých vláken.

Při více úrovňových odpovědí musí být v CSS nastavena určitá minimální šířka. Počáteční odpovědi budou mít nějaké odsazení, ale jakmile těch odpovědí bude více, nesmí toto odsazení tam dál být.

U každého příspěvku (odpovědi) bude odkaz Odpovědět. Budu moc rád za použití jQUery, kde po kliknutí se zobrazí formulář pro odeslání odpovědi, uložení a znovunačtení diskuse s tím, aby se stránka dostala zpět na danou odpověď. Samozřejmě zde bude zatrženo ... sledovat odpověď.

Cena 2000kč, vyžaduji fakturu. Pouze pro neplátce DPH na území ČR.
Dále vyžaduji neustálou konzultaci po emailu nebo FB chatu, tj. nepreferuji to, že práci budete dělat na localhostu a dodá už hotové řešení. Vyžaduji přímou práci u mě na webu na hostingu, kdy Vám přiřadím FTP a mySQL přístup a veškerou práci budete dělat pouze zde a nikde jinde. Díky tomu neustále budu kontrolovat Vaší práci, aby vše probíhalo dobře.

Potřebuji to mít do pátku hotové.. Případné dolaďování může probíhat ještě o víkendu. Diskuse MUSÍ být plně hotová v pondělí !!

Zájemci ať mě kontaktují na emailu info@e-pocasi.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0