Autor Zpráva
Urbis
Profil
Nabízím pravidelné a dlouhodobé získávání zpětných odkazů vystavováním PR článků. Jedná se o metodu, která drží mé vlastní stránky na prvních místech v Seznamu i v Gogole. Reference na vyžádání. Je to spolehlivá metoda pro dosažení a udržení pozic ve vyhledávačích! Mohu Vám nabídnout vystavení PR článků na 250 PR webech, zhruba jedna třetina je placených, zbytek free. Počet PR webů se přitom stále zvětšuje.

Články jsou publikované ručně, tedy kvalitně a to do nejvhodnějších kategorií. Článek je publikovaný průměrně do tří kategorií, u každého článku je průměrně 10 štítků. Tímto se získá přes 4000 zpětných odkazů měsíčně. Všechny odkazy z článků na Vaše stránky obsahují "anchor text", to znamená, že jsou nastaveny pro co nejlepší zaindexování ve vyhledávačích. Jeden článek může obsahovat 3 odkazy na Vaše stránky. Všechny odkazy ze článku jsou opět s "anchor textem" pro co nejlepší zaindexování.

Cena je 1000 Kč + dph za jeden článek vystavený do 250 PR webů. Optimální je vystavení alespoň 4 článků vždy jeden článek měsíčně. Napsání článku je v ceně.

Nyní je ideální doba pro získání dobrých pozic pro letošní vánoční nakupování!!!

Petr Urbánek
petrurbanek@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0