Autor Zpráva
Webstrat
Profil *
Poptávám konfiguraci ticketovacího systému osTicket ( http://osticket.com ).

Lépe řečeno, systém mám nastavený a plně funkční. Příjem zpráv zaslaných přes webové rozhraní funguje správně, ale zprávy zaslané e-mailem se nezobrazí - resp. zobrazí se jen část prvního slova v těle e-mailu - až do prvního písmena s českou diakritikou, pak se text usekne a nezobrazí. Totéž se týká i předmětu e-mailu, je-li psaný bez diakritiky - zobrazí se, je-li psaný s diakritikou - zobrazí jen část prvního slova v e-mailu - až do prvního písmene s českou diakritikou, pak se předmět usekne.

Už jsem osTicket testoval na dvou doménách a dvou různých hostinzích, nemělo by se tedy jednat o chybu hostingu.

Může být problém v kódování e-mailů, ale zkoušel jsem odesílat z různých e-mailových adres (seznam.cz, centrum.cz) i různých programů (Outlook, The Bat), a rozdíl není. Vypozoroval jsem, že e-maily zaslané jako plaintext se zobrazí korektně (tedy i zprávy psané českou diakritikou), a problém se zobrazováním se týká asi jen e-mailů zaslaných jako HTML.

Protože ale nemohu ovlivnit, jak zákazníci budou své zprávy posílat, potřebuji osTicket správně nakonfigurovat, aby zobrazoval všechny přijaté zprávy korektně.

U zhotovitele uvítám znalost angličtiny, abyste se případně na řešení poptali na fóru http://osticket.com/forums/ (Troubleshooting and Problems), ale není to nutné, komunikaci mohu přeložit (angličtinu ovládám). Našel jsem na tamním fóru několik vláken týkajících se problémů s "non-English characters", ale neovládám PHP, MySQL a to je důvod, proč se na tamním fóru neptám sám. Neuměl bych poskytnuté rady vytěžit.

Za práci nabízím odměnu, v nabídkách uveďte svou hodinovou sazbu. Předem mohu zaplatit zálohu, která však bude vratná, pokud osTicket korektně nenastavíte.

Po skončení práce potřebuji vysvětlit, v čem spočívala chyba, protože osTicket chci používat na více webech.

Můj kontakt: webstrat@centrum.cz

Po domluvě Vám zašlu přístupová hesla.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0