Autor Zpráva
salab
Profil *
Přeji dobrý den,
nabízím tvorbu elektronických obchodů. Začínáte podnikat v oblasti internetového prodeje zboží nebo máte již zastaralý ecommerce systém? Mé řešení je pro Vás tím pravým.

Jste začínající prodejce či distributor? Systém je svou přehledností naprosto bezkonkurenční, je vytvořen technologií, která nezpomalujte pohyb v administraci ani v samotném eshopu. eShop lze provozovat v mnoha světových jazycích, lze tak prodávat do celého světa. Přehled nových objednávek s naprosto intuitivním systémem pro jejich vyřízení, konfigurovatelné stavy pro nejrůznější situace. eShop má mnoho funkcí, klíčovými jsou platební a poštovní moduly jako jsou Balík do ruky, Balík na poštu, PPL, DHP, PayPal, PayU, připravujeme nyní i GoPay, funkce na uložení produktů k pozdějšímu prodeji a sdílení produktů na nejrůznější sociální sítě.

Vytvořím Vám vzhled obchodu přesně podle Vašich požadavků. Poradím, jak nejlépe vkládat produkty do eshopu, jak eshop propagovat a zvyšovat tak prodeje. Zařídím zakoupení domény a webového prostoru.

Myslíte si, že provozujete eshop se zastaralým systémem? Provedu Vám zdarma prvotní analýzu a zhodnocení, jak by to vypadalo s novým systémem a jaké by byly možnosti rozvoje služeb a funkcí.

Již vytvořené obchody: http://tesarskekovani.dodasvacina.cz/ http://www.authorcentrum.cz/ http://shop.vwmaniac-club.cz/ http://www.motokolobezkynovak.cz/

Vzorový obchod: http://cart.salab.cz/
Administrace: http://cart.salab.cz/admin
přístupové údaje: login:demo heslo: heslo

Cena: od 2500 Kč do 4000 Kč v závislosti na rozsahu funkcí a požadavcích na vzhledu. Faktura samozřejmostí.
reference: www.salab.cz

kontakt salab@email.cz
skype: salab_iphone
OpCart
Profil *
Dobrý den,

mohl bych prosím vědět proč používáte/prodáváte opensource OpenCart v rozporu s jejich podmínkami? Doplňte prosím do patičky že jde o opencart ( opensource ), není to Váš produkt!!!

Děkuji
Chamurappi
Profil
Reaguji na OpCarta:
Dolož, že je uvádění odkazu v patičce nutnou podmínkou. Nebo mlč.
salab
Profil *
Dodrý den,
jedná se o prodej služeb, né samotného systému, který je opravdu zdarma volně ke stažení.

Prodávám své služby v oblasti tvorby vzhledu do tohoto systému, jeho nastavení (hodinová sazba), instalace pluginů, zakázková tvorba pluginů a také know how získané při správě uvedených elektronických obchodu.

Vlastnická práva na systému samozřejmě zůstávají OpenCart Limited.
salab
Profil *
Zřidil jsem web, kde to mám pěkně sepsané všechny informace. http://www.salab.cz/eshop/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0