Autor Zpráva
phmedia
Profil
Joomla 2.5, Virtuemart 2.0.8 – už nainstalováno
Dobrý den,
scháním někoho, kdo by mi pohohl s customizací Virtuemartu pro joomlu, momentálně vytvářím stránku, které by měla obsahovat jakýsi systém přihazování na slepo, momentálně to mám připravené na virtuemartu a potřeboval bych dodělat právě to přihazování + import/export v CSV.
Myšlenka je takováto – existuje určitý produkt na prodej, který je nabídnut za minimální cenu, po určitou dobu mohou zákazníci přihazovat na slepo cenu (cena produktu se nemění), systém eviduje v databázi nabízené ceny a upozorňuje správce obchodu o nových nabídkách, na konci nabídkového období umožní export nabízených cen k jednolivým produktům, se kterým se poté bude pracovat v excelu.
Co je potřeba naprogramovat:
- Přihazovací rozhraní pro Virtumart, a jeho zadní administraci (cca jedna tabulka, formulář, a výpis příhozů do backendu)
- Nastavení importu a exportu CSV na míru (je dodáno CSV z vnitropodnikového systému)
Kontaktovat mě můžete na marecek.c@gmail.com
Díky za jakoukoliv pomoc, jsem značně omezen rozpočtem, takže si nemůžu dovolit oslovit přímo profesionální studia.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0