Autor Zpráva
skeletonek
Profil *
Sháním šikovného grafika, případně i profika. Chci si nechat udělat 1. grafický banner, kde by byl můj nadpis (logo), nějaký text plus nějaké pěkné pozadí. 2. Chci nechat vytvořit samotný nadpis (logo) s průhledným pozadím pro webové stránky.

Čili by se vytvořilo LOGO a potom vytvořit banner, který bude mít LOGO plus text plus pozadí.

Logo bude obsahovat nádpis DJ Skeleton a ten nádpis by měl vypadat takto.
text by měl být takový ve stylu hrobnictví, smrti, pro představu (http://www.1001freefonts.com/VeryChristmess.php) s tím, že vrnitřní barva by měla být červená a okraje černé. písmeno O by mělo byt buď to být jako lebka a nebo gramofonová deska. Spíše asi smrtka.

Cenu navrhněte sami, ale viděl bych to tak kolem 1000 korun? s tím, že peníze bud předám osobně, nebo na účet.
Za opravdovou senzaci jsem ochotný přidat .

Chci kvalitní, práci, kdyžtak se mi ozvěte na e-mail. info@djskeleton.com

Moderátor Davex: Z titulku „Grafický návrh nádpisu.“ nejde rozpoznat, zda jde o nabídku/poptávku, příště na to nezapomeň.
skeletonek
Profil *
Chci prosím, aby jste mi prvně posílali své práce, po té bych se s Váma domluvil, upřesnil o co se jedna. Nechci, aby jste nejprve vytvářeli logo a po té posílali na e-mail. přece chci šetřit Váš čas, pokud bych se pro Vás nerozhodl. Děkují za pochopení a děkují všem, co se snažíte mi pomoct.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0