Autor Zpráva
Petr Slovák
Profil
Hledáme grafika, který nám bude schopen vytvořit pro náš nový projekt – oborově zaměřený katalog firem – jednoduchý, přehledný, vzdušný, moderní design, který ale zaujme. Jde mi o design, jehož zajímavost nebude spočívat v množství grafiky, barev, stínů a různých efektů, ale o design, kde krása a přehlednost jsou dány čistotou stylu, správně doplněném o drobné grafické prvky, které tomu dodají přehlednost a hezký vzhled.
Design očekávám spíš v duchu designů „na šířku“ – nahoře hlavička přes celou stránku, neohraničený obsah čárami zleva, zprava – podobně jako např. https://www.unfuddle.com/ . Po obsahové stránce se mi líbí například administrace účtu v T-Mobile – velké písmo, přehledné formuláře, vzdušné texty.
Zájemcům poskytnu podrobné informace. V současnosti již máme aplikaci již z velké části hotovou, takže jsou jasné prvky, které budou na stránkách i jejich základní rozmístění.
Zájemce prosím kromě zaslání informací o cenových relacích, aktuálních časových možnostech také o zaslání referencí, které se dle Vašeho soudu nejvíce blíží naznačenému pojetí webu. Budu vybírat hlavně podle referencí. Vycházím ze zkušeností, že vytvořit grafiku např. firemního webu, kde je spousta fotek, textu, barev, je o dost jednodušší než vymyslet něco jednoduchého.
Dlouhodobější spolupráce i na dalších designech samozřejmě možná.
panther
Profil
Petr Slovák:
uveď na sebe kontakt, kam ti mohou případní zájemci o zakázku psát.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: