Autor Zpráva
pegak
Profil
Zdravím,

potřeboval bych celkem nutně vytvořit jeden script na čerpání dat. Bohužel nikdo z mých známých, které jsem o tento script žádal nemá čas, přestože mi řekli, že tento script by udělat šel. Tak a teď přímo k jádru věci ...

1) Vzít data z katalogu firem (Jméno firmy, ulice, město, PSČ, telefon, email, web a IČO) - jedná se o katalog edb.cz případně abcfirmy.cz - a uložit je do samostatných (asi proměnných - nevyznám se v terminologii) aby se dalo pokračovat k bodu 2)
2) Vložit data do formuláře, který má oddělená pole (v pořadí IČO, Jméno firmy, Ulice, Město, PSČ, Telefon, Email, Web)

Bylo mi řečeno, že by bylo potřeba dát obě stránky přes iframe na vlastní stránku .. protože script by nepracoval na dvou stránkách (naprosto odlišných) - bohužel v tomto se nevyznám, takže to nechám na tvůrci scriptu, co bude třeba.

Odměna: V případě vytvoření scriptu nabízím tvůrci část odměny z provizí, které obdržím za sepsané firmy.
Kontakt: Skype: Pegakens Email: Pegak15@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0