21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
David1256
Dobrý den,

do nedávna jsem pracoval na webu test.metalforever.info jako na novém webu pro hudební portál www.metalforever.info. Jenže na tomto portálu se před časem změnilo vedení a to se nechtělo hnát do žádných nových změn a tak web zůstal nevyužit. Rozhodl jsem se tedy, že web prodám někomu, kdo ho využije.

Prodávaný web: test.metalforever.info

Možnost využití webu:

- novinkový portál
- hudební portál
- recenzní portál
- osobní web

a zřejmě spoustu dalších, je to řekl bych dost univerzální avšak originální web

Funkce webu:
- načítání webu technologií Ajax, která zajišťuje změnu jen té části stránek, kde změna opravdu nastává a né celé stránky, což zrychluje načítání stránek asi o polovinu doby než u běžných webů
- tato Ajaxová logika webu také zajišťuje možnost pustit si na stránce video (třeba z youtube) v jedné části webu a mezitím si prohlížet nějaký další jiný obsah na webu
- integrace fb-like tlačítek do novinek
- přehledná a obsáhlá administrace (možnost přidávání, úpravy, načasování vyjití, mazání všech novinek, přidávání galerie do novinek, změna reklamy, týmová diskuse, administrace anket, google analytics)

Cena webu: 5 000 - 15 000 Kč, případné úpravy pro konkretní projekt v ceně, ale po domluvě může být cena prakticky jakákoliv. V případě více nabídek, prodám web té nejvyšší z nich.

Kontakt: Všichni zájemci mě prosím kontaktujte na mailu d.holada@seznam.cz

S pozdravem
David Holada

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0