Autor Zpráva
lxil
Profil *
Dobrý den, sháním programátora, který by dokázal nakódovat systém jako je např.: Sklik nebo Adsense. Samozdřejmě cena dohodu. Když tak se ozvěte na skype: emaxczech nebo na email: emaxs@email.cz. Předem děkuji.
jenikkozak
lxil:
Chápu správně, že tu sháníte člověka na práci v řádu za miliony? Bude lépe, když blíže popíšete, co vlastně poptáváte.
lxil
Profil *
Souhrn webů, Weby, Kódy, Statistiky, Uživatel, Výplaty provizí.
jenikkozak
Takže samotné zobrazování reklamy, vyhodnocování relevance (nastavení vah jednotlivých slov v textu a na stránce), synonyma, kompletní české skloňování atd. to ne?

Reaguji na george pod sebou:
Šlo mi o něco jiného. Je mi jedno, jestli má projekt šanci na úspěch; to nám tu nepřísluší hodnotit. Chtěl jsem zjistit, koho vlastně hledá, protože práci z jeho zadání zřejmě není žádný jednotlivec schopen vypracovat. Musel by mít velké jazykové znalosti, obrovské množství času nebo know-how z „těch lepších“ vyhledavačů.
george
lxil:
Možná byste si měl zformulovat co vlastně chcete. Chcete Skik, AdSense a nebo jednoduchý RS, kde si lidé budou vyměňovat a dělat reklamy a tím pádem si budete moci přerozdělovat zisk z reklam? Ono je dnes takových systémů plno a pokud nemáte nějaký milion na vývoj a testování - jako že v tomto se moc neorientuji, budete rád, jestli se taková investice sama splatí.

Jak říkám, chce to originálnější myšlenku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: