Autor Zpráva
FULL TIME
Profil *
Dobrý den,
rád bych využil tuto cestu ke shánění nového zaměstnání na pozici programátor, grafik na plný úvazek. Jsem posledním ročníkem student střední školy (vzdělání zakončené maturitou). Studuji obor "Informatika v ekonomice". Mám mnoholeté zkušenosti s vývojem menších i větších projektů (online hry, informační a redakční systémy). Všechny reference můžu doložit funkčními odkazy (ať na minulé zaměstnavatele, jednorázové zakázky, vlastní projekty, běžící projekty, apod).

Momentálně působím jako vedoucí vývojového týmu v internetovém studiu, které při požádání rád uvedu. Vzhledem k faktu, že střední školu musím dokončit maturitní zkouškou, která se koná až na jaře jsem připravený pracovat externě pro Vaši společnost již v tuto dobu a umožnit tak vyzkoušet mé dovednosti a kvality.

Není pro mě problém dojíždět, vlastním řidičský průkaz skupiny B. Preferuji však zaměstnavatele z Pardubického (kde žiji) a Královehradeckého kraje.

Již od 13 let se věnuji tvorbě internetových stránek, nejprve jako okouzlený "floutek", který byl pouze okouzlen.

Dovednosti: PHP, jQuery, CSS, XHTML, HTML, SQL (MySQL), Adobe Photoshop, Paint.NET
Věnuji se především procedurálnímu stylu programování v jazyce PHP.

Zkušenosti: Internetová studia, Online strategické hry, Redakční systémy, Informační systémy, Inzertní systémy

Všechny zkušenosti, přehled praxí, včetně osobních internetových stránek a informací o aktuálním internetovém studiu
Vám zašlu na požádání na emailovou adresu.

Kontakt:
null.while@gmail.com
+420-736-141-215

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0