Autor Zpráva
ddoommiinnii
Profil
Zdravím všechny,

už dlouho jsem měl v plánu vytvořit něco, co by stálo za to. Jediná věc, která mi v tom brání je, že neumím všechny potřebné věci, které jsou zapotřebí k vytvoření hry na mobilní telefon.

O hře:
Chtěl bych vytvořit hru na mobilní telefon, do které by se daly kupovat bonusové věci, sdílet výsledky a postupy ve hře přes sociální sítě, nákup postav a různých vylepšení, plus plnění misí a každodenních výzev. Strávil jsem nad vymýšlením asi týden a sepsal jsem tak stručně, co by hra měla mít, co nemít, co by bylo zpoplatněné, atd. Zabývám se grafikou, takže nyní dělám nákresy postav, různých herních doplňků, budov, atd. Samozřejmě, že to bude pak potřeba převést do 3D, no pokusím se o to sám...

Hra by byla na způsob skákacích her na mobilní telefon, jako je: "Subway surfers", "Temple Run", "The End App" a mnoha dalších.

Co hledám zde:
Hledám zde nějaké schopné a ochotné lidi, kteří by se mnou zkusili jít pro začátek do neziskového projektu. Potřeboval bych sehnat lidi, kteří dokáží pracovat s: JAVA, FLASH a dalšími potřebnými programy na vytvoření hry. Grafiku bych obstaral sám, jelikož, jak jsem se zmínil výše, tvořím design, takže na to bych člověka nepotřeboval.

Pokud:
Pokud by projekt vyšel, dal bych hru zpoplatnit a ti, co by mi s tím pomáhali, by samozřejmě nezůstali na suchu a dostali by odměnu.

Dotaz na závěr:
Když mám sepsán vlastně celý průběh hry, dá se říci scénář toho, jak by měla hra vypadat, jak ochránit obsah, aby si ho někdo nemohl přivlastnit za vlastní? Měl bych si na to zaplatit autorská práva či nějaký patent?

Kontakt:
- skype: ddoommiinnii
- e-mail: dominik.duchacov@seznam.cz
- odpověď zde

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0