Autor Zpráva
TadeasB
Profil *
Zdravím všechny,
tento semestr budu končit školu (ČVUT fel, STM "Web a multimédia"), takže se poohlížím po nějaké pořádné programátorské práci. Prvních pár měsíců bych potřeboval částečný úvazek, ještě musím udělat bakalářku, a od konce semestru (cca červen) bych mohl nastoupit na plný.

Praxi nemám, během studia jsem si přivydělával tvorbou stránek na ŽL (většinou jednoduché stránky s administrací). Pár příkladů:
pro-energy.cz/konference
msjanouchova.net
studiopromenkk.cz
sites.google.com/site/brzmanagerproject

Co umím:
JAVA - na fakultě se v ní vyučuje většina předmětů, bohužel zatím nejsem kamarád s EE, ale tento nedostatek se chystám napravit.
PHP - orientuji se i v takových těch věcech, co k tomu patří - JS, HTML5, CSS3...
WebML a WebRatio - nedávno jsem tuto technologii objevil a dost mě to chytlo (ale pochybuju, že se někde v ČR používá)
Jinak jsem samozřejmě přičichl i k dalším věcem - síťařina, linux, SQL, C/C++ atd.
Jak jsem již psal, jsem ani-ne-absolvent, takže to slovíčko "umím" je třeba brát trochu s rezervou.

Nejsem kodér ani grafik a nechystám se provozovat švarc systém.

t.adeasbrzak gmail.com
Technik
Profil *
Dobrý den.
Hledám elektrikáře na pozici údržbáře budov.
Praha 7 telefon 739181667 děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0