Autor Zpráva
Jan Kocián
Profil *
Zdravím vás

V odkazu Vám posílám design stránky který je potřeba nakódovat a udělat v Prestashopu. Texty, jak je vidíte v designu ještě nejsou finální, hodlám v nich udělat určité změny.

http://uloz .to/xE2NWpG/vbs-zip

V současnosti mám fungující stránky www.vibes-clothing.cz. S určitými funkcionalitami na mých stránkách nejsem spokojen a proto bych byl rád kdyby byly řešeny na nových stránkách jinak. Potřeboval bych:

aby se mi v systému ukazovalo kolik výrobků mi ještě zbývá na skladě a pokud se výrobek vyprodá tak bych potřeboval aby se ukázal jako vyprodaný a nikdo ho nemohl koupit. Popřípadě abych si ty stavy výrobků mohl stáhnout do excelovské tabulky či nějaké podobné řešení ve kterém bych to měl přehledně a mohl s tím pracovat.

abych si mohl měnit hlavní fotky na hlavní straně a na stránce produktů sám, bez toho aniž bych musel kontaktovat Vás či někoho jiného.
abych mohl měnit texty na stránce sám, bez nutnosti někoho kontaktovat. V současné době mohu měnit texty u produktů, přidávat novinky atd. Nemohu ale například měnit texty u záložky "team", "obchydní podmínky" nebo "velikosti"

aby po nákupu přišla jak mě tak zákazníkovi zálohová faktura v pdf formátu. Nyní chodí mě i zákazníkovi e-mail obsahující skoro stejné informace jako zálohová faktura, jde tedy jen o formu aby se mi to lépe evidovalo a měl od toho určitý doklad pro účely účetnictví

stránka byla napojena na google analytics + alespoň základní SEO, toto je na mé staré stránce opravdu podprůměrné


Jedná se o poměrně low-cost studentský který není mým hlavním zdrojem příjmu, takže nemůžu nabídnout závratné honoráře :-) Kontaktujte mě prosím na kocian@vibes-clothing.cz

Budu se těšit na Vaši odpověď a na naši budoucí spolupráci.

Děkuji


Jan Kocián

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0