Autor Zpráva
jenikkozak
Profil
Vytvořil jsem systém www.sklonovani-jmen.cz, který nabízí tvůrcům webových stránek API na tvorbu oslovení ze jména zadaného v 1. pádě. Uživatel této služby nemusí nutit své zákazníky, aby při registraci na jeho web vyplňovali oslovení nebo pohlaví. Není ani potřeba jméno rozdělovat na křestní jméno, příjmení a titul. Registrační formulář takového uživatele nemusí obsahovat tolik kolonek, působí tedy přívětivějším dojmem.
Výhodou mého systému oproti „ručnímu“ ohýbání je rychlost (výsledky vrací v reálném čase), podstatně nižší cena, přitom však srovnatelná chybovost. (Ta je nestále snižována, protože výsledky jsou dodatečně kontrolovány.)

Hledám někoho, kdo by byl schopen tuto službu nabídnout potenciálním zákazníkům.
Za spolupráci nabízím 50 % příjmu z předplacených období. Po zkušební lhůtě bych rád uzavřel smlouvu na spolupráci na delší období (2 roky nebo déle). Službu mohu jakkoliv zdokonalit, s cenou se dá hýbat… Není problém se na čemkoliv domluvit.

Svou nabídku s představou spolupráce pošlete prosím na e-mailovou adresu propagace@jenikkozak.cz. Tam také rád zodpovím veškeré případné dotazy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0