Autor Zpráva
z3ntiva
Profil *
Zdravím!

Hledáte někoho, kdo vám levně, ale přitom kvalitně nakóduje a zprovozní design, který jste obdrželi od grafika, nebo hledáte přímo někoho, kdo vám zhotoví kompletní webové stránky na míru? V případě, že jste alespoň na jednu z mých otázek odpověděli ano, pak tu jste správně.

Nejdříve pár slov o mně..
Jsem studentem víceletého gymnázia v Praze, a kódování mám jako svůj koníček a také jako svůj zdroj přivýdělků již něco přes dva roky. Vzhledem k tomu, že jsem student, mám poměrně hodně času, málo peněz ale mnoho znalostí, co se tvorby webových stránek týče. Z toho plyne, že pracuji poměrně levně, jelikož si nemohu dovolit pracovat za peníze, které berou webová studia s několika zaměstnanci, protože mě to neživí. Živí mě rodiče, a toto je pouze jistá forma přivýdělku a zábavy ve volném čase.

Co tedy vlastně nabízím?
Inu, jak jsem již zmínil v úvodu, mezi mé hlavní zaměření patří následující služby:

- Kódování dodaného PSD souboru
Vámi dodaný PSD soubor nařežu, nakóduji dle nejnovějších pravidel a zvyklostí W3C, zkontroluji ve validátoru, nasadím na vámi zadaný hosting a k tomu všemu přimíchám ještě trochu SEO tipů. To vše za cenu v rozmezí 500-2000Kč dle rozsahu!

- Tvorba kompletních webových stránek
V případě, že byste měli zájem o torbu kompletních webových stránek na míru, jsem schopen zajistit vám design na vysoké úrovni a následněkvalitní kód, viz hořejší bod. Zde cena závisí opravdu na objemu práce a je pro každou zakázku individuální.

Samozřejmostí v obou případech je plně validní a sémanticky psaný kód - přehledný. Kóduji také dle základních SEO pravidel a naprostou nezbytností je zobrazování stránek stejně ve všech používaných prohlížečích.

V případě, že potřebujete například daný design nakódovat EXPRESNĚ do druhého dne,tak vás potěším, tuto službu také poskytuji. Nutností je však navýšení ceny o 50%.

Jestli vás má nabídka zaujala, a máte tedy zájem, neváhejte mě kontaktovat buďto formou Soukromé zprávy zde na webtrhu, nebo na e-mail: jakub.hosek@klikni.cz.

Zájemcům samozřejmě zašlu i reference, na výše uvedených kontaktech.

Přeji krásný zbytek dne a těším se na případnou spolupráci, třeba právě s Vámi!

S pozdravem, Jakub Hošek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: