Autor Zpráva
saidlik
Profil
Jsem student vysoké školy, obor IT a touto cestou bych si rád přivydělal a získal potřebné zkušenosti i reference. Nabízím tvorbu webových prezentací ať již pro vaši osobu, společnost nebo eshopů dělaných na míru.

Nabízím:
- Tvorba jednoduchých i složitých webových stránek za použití moderního HTML 5, CSS3, Jquery knihoven, Javascript, PHP, případně redakčních systémů, jako Wordpress nebo Joomla, PmWiky
- Profesionální moderní a responsivní design dle vašeho, či mého návrhu
- Tvorba eshopů v dle vaší volby v systémech PrestaShop, Wordpress, či Joomla

Ceník:
- Obyčejný web za použití HTML+CSS, či CMS systémů ---- 2000 Kč
(v ceně registrace domény, webhostingu, web, zprovoznění webu, založení emailů, následné úpravy dle vašich výhrad a technická podpora do budoucna)
- Eshop postavený na jednom z CMS ---- 3000 Kč
(v ceně registrace domény, webhostingu, eshop, zprovoznění eshopu, založení emailů, implementace základních modulů, export produktů do např. heureka, následné úpravy dle vašich výhrad a technická podpora do budoucna)

Nabízím také správu eshopů, webů, či přidávání nových produktů na web,
pokud máte o mé služby zájem, napište na email: saidl.martin@gmail.com
Pavel Petraš
Profil *
saidlik: Dobrý den, bohužel mám špatnou zkušenost s Martinem Saidlem, slíbil mi vytvoření webu, poslal jsem mu zálohu, ale bohužel webu jsem se nedočkal, ač měl být hotový 6.9.
Na maily nereaguje... dnes je 17.10. a bohužel dělá mrtvého borouka, takže pozor....
Pavel Petraš

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0