Autor Zpráva
Kokossak
Profil *
Zdravím všechny.

Můj problém je následující.
Mám vytvořený v PHP upload obrázků. Je to hromadný upload. V tom samém formuláři je také pole pro text. všechny obrázky které nahraju by se měli nahrát na hosting do složky, která se jmenuje stejně, jako uživatel vyplnil do textového pole ve formuláři. ↑. Problém ale je, že hosting mi omezuje nahrávání souborů na max. počet 20 souborů. Potřebuju nějakým způsobem zajistit, aby se obrázky nahrály všechny a tak jak potřebuji. V případě nutnosti pošlu script, jak mám řešený upload.

V případě vyřešení jsem ochotný zaplatit. Děkuji mnohokrát.
Alphard
Profil
Nahrávat hodně obrázků najednou (pokud nejsou skutečně datově malé) je problémové. Nad hranici 20 souborů v jednom požadavku bych nešel.
Nejrozumnější řešení je použít dostupné uploadery (např. Plupload), které posílají soubory jednotlivě. Problémem je, že dokud se neodešle hlavní formulář, neznáte název cílového adresáře. Takže ukládat do náhodně pojmenovaného adresáře a pak přejmenovat.
Kokossak
Profil *
Alphard - Dokázal byste mi s tímto za finanční odměnu pomoct? Děkuji
Alphard
Profil
Kokossak [#3]:
Napište kontaktní email a přesunu vlákno do Prací a zakázet. Já nevím, co dřív :-)
Kokossak
Profil *
Kontaktní mail: martulas.bezdek@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0