Autor Zpráva
MartinM_93
Profil
Ahoj, hledám lidi se kterými můžu spolupracovat na různých projektech. Občas se mi vyskytne příležitost něco udělat, ale nemám čas tak to musím odmítnout.

Grafik
- náplní práce grafika by bylo vytvářet loga, webové prezentace dle zadání zákazníka. Jedná se mi o určitou kreativitu vlastní nápad. Grafikou se sám zabývám takže bych mohl udělat i nějakou předpřípravu a grafik by ji mohl upravit do lidské podoby. Rád bych vidělt reference i když by to mělo být jen nějaké hraní si z nudy

Kodér
- klasickou náplní bude rozřezat si šablonu a nakódovat ji pomoci CSS a (X)HTML. Ovládání JS respektivě Jquery určitě výhodou. Vše samozřejmně validně.

Programátor
- tady by se mi libilo, kdyby měl programátor ponění o OOP, ale není podmínkou. Samo sebou musí ovládat PHP a MySQL. Pokud bude umět i JQuery tak je to jenom plus.

Rád bych viděl od každé pozice nějakou referenci. I začátečník má věc na kterou je pyšný. Dále pokud možno ceny k daným referencím za kolik jste je dělali, nebo pokud byly zdarma za kolik by jste je udělali. Pište zda někde pracujete, či studujete, nebo máte ŽL. Díky, těším se na ohlasy z JPW.

Kontakt: mohler.m@worksit.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0