Autor Zpráva
ice
Profil *
Ahoj, kolik si tak asi mam rict za tento web www.pokus05.wz.cz Funkcni jsou zatim jen profil a kontakt. Bude to asi 15 stranek v tomto rozsahu. Firma doda jen texty. A obrazky. Predem diky za nejakou cenu.
Petra
Profil
Obávám se, že jen ty víš, kolik jsi tím strávil a strávíš času a nakolik si ceníš hodiny svého času. Prostě to mezi sebou pronásob, co ti vyjde zvyš o rezervu a je to :-)
jozob
Profil
Ja by som za podobný web vypýtal cca 500 - 1000,- - ber to len orientačne - hovorím o sebe, u teba sa môže cena výrazne líšiť. Záleží od každého designera, koľko za tým strávi času. Najlepšie bude, ak si približne zvolíš, koľko by si bral za hodinu práce, prenásobíš to počtom hodín strávených pri designe. A takisto záleží na tom, ako hodnotíš svoju prácu - požaduj adekvátnu odmenu k tomu, ako si sa na tom natrápil.
peta
Profil *
ice Vzhledove to jde, neboj se ptat vetsi penize. Zalezi ale taky na veku. Pocitej s tim, ze dospely clovek neda 16letemu klukovi jen tak vic jak 2000. Nicmene muzes to zkusit, rozhodne vzhledove to vypada prijemne.
ice
Profil *
je mi 22, a diky myslel jsem si, ale že se zde víc lídí živí webdesignem.
kOkO
Profil
ice: urcite by sis mohl kolem tech 2000 kc rict
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0