Autor Zpráva
Zkritizuj.cz
Profil
Dobrý den,
chtěl bych Vás informovat, že jsme se rozhodli pro prodej českého startupu Fitnessbook, o kterém jste si mohli přečíst na mnoha portálech, např. (root.cz, programujte.com, apod).

Fitnessbook je projekt určený nejen pro sportovce, ale pro všechny, kteří se rádi hýbou a zajímají se o svoje tělo. Umožňuje evidovat všechny činnosti a zároveň je analyzovat a hodnotit. Stejně tak nabízí i ukládání příjmu potravin a nápojů. Svými výsledky se uživatelé mohou chlubit mezi dalšími přáteli.

Na začátku jsme měli velmi úspěšný start, kdy jsme během 2 týdnů získali zhruba 400 registrací. Na Facebooku jsme během jednoho měsíce rozšířili komunitu o 670 uživatelů. Naše databáze sčítá stovky různých aktivit, pokrmů a nápojů, o kterých evidujeme také množství vydaných a přijmutých kJ za jednotku.

U aktivit počítáme spalování vzhledem k váze. Máme celkem 9 kategorií aktivit, ve kterých naleznete několik set možných sportů a činností. Jídla jsou řazeny do kategorií pouze interně, uživatel však vyhledává pomocí našeptavače.

V aplikaci funguje konverzace, ve které můžou uživatelé libovolně komunikovat (obdoba Facebooku). Uživatelé se můžou vyhledávat, přidávat do přátel a komunikovat spolu. Všechny činnosti uživatele se ukládají na jeho zeď, která je přístupná všem. Každý uživatel může komentovat kohokoliv.

Součástí aplikace je i přehledný kalendář, který slouží jako navigace všech dní. Lze pomocí něho přidávat aktivity, případně konzumaci jídla i zpětně.

Výdělečnost stránky byla naprosto jednoduchá. Odkazy, které se mění v pravém sloupci byly placené, spolupracovali jsme s několika internetovými obchody a jejich reklamu vkládali. Další s možností je premium účet a také reklama od Google nebo Seznam.

Důvodem prodeje tohoto projektu je, že ani jeden ze zakladatelů se již aktivně nevěnuje vývoji a má jiné povinnosti, které jsou momentálně přednější. Projekt je velmi dobře našlápnutý, i když teď byla víceméně pauza v jakékoliv aktivitě.

Součástí prodeje:
doména fitnessbook.cz
obsah domény fitnessbook.cz
grafická podoba projektu
facebooková stránka fitnessbook – spolu a zdravě

Nabízíme tento projekt se vším všudy, jak leží a běží s hostingem od společnosti Wedos do doby jeho expirace za symbolickou cenu, kterou si dovolím sdělit až v soukromé zprávě.

Technické věci:
procedurální PHP
HTML, CSSS
jQuery, Ajax
MySQL
960px layout

S přáním hezkého dne,
Milan Kubík

Kontakt:
+420 736 141 215
null.while@gmail.com
Str4wberry
Profil
Jenom doplním, že pár poznámek ke zmíněnému projektu bylo napsáno i na této diskusi.
colorshock
Profil
Nějaká představa o ceně? :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0