« 1 2 »
Autor Zpráva
Matyx
Profil *
Ahoj,
můj team (GCA) se věnuje vývoji spousty věcí, ale nejlépe zvládáme stránky. Jen tak by mě zajímalo jakou cenu byste tak daly za tento web- gca.kantor.cz ???
Díky za odpověď
Petra
Profil
Chceš vědět kolik bychom za to dali nebo kolik si za to máš říct? Vzhledem k tomu, že tu většina z nás webu tak trochu rozumí, tak bysme za to asi nedali nic. No dobře, nebudu mluvit za všechny, já bych za to nedala ani korunu.
Timy
Profil
Matyx
ale nejlépe zvládáme stránky -- a co ještě děláte, smím-li se zeptat? Já bych se pod toto nepodepsal, tudíž i zadarmo je moc. Promiňte, ale ten web nemá moc velkou úroveň.
Matyx
Profil *
ehm... Zajímalo by mě kolik si za to máme říct. Mno, ted pracujeme na 3D FPS, engine je už z 80% hotový, je tvořen již 5 let a přibližně za 3 měsíce bude hotov
Timy
Profil
Matyx
ehm... Zajímalo by mě kolik si za to máme říct. -- jestli máte na mysli jenom ten web, tak buďte rádi, že vás s tím nevyhodí, toť můj názor.
Petra
Profil
Tak proč se ptáš na něco jiného než co chceš vědět? :-) Říct si za to máte čas, který jste na tom strávili krát vaší účtovanou hodinovou sazbu.
Matyx
Profil *
Hmm, tak se spíš zeptám takto: Kolik by za to dal obyčejný zákazník?
Plaváček
Profil
Rozumný zákazník ani korunu. Nerozumný zákazník klidně i dvacet tisíc. Ostatně, já osobně si myslím, že cena, za kterou prodáváte svou práci, je výhradně vaším rozhodnutím a ptát se na veřejných fórech není moc šikovné. Pravděpodobně se nedozvíte nic užitečného, maximálně schytáte kritiku, protože tento web je klasickou ukázkou amatérského, nikoliv profesionálního přístupu ke tvorbě webových stránek.
Timy
Profil
Matyx
Kolik by za to dal obyčejný zákazník? -- nad tisíc bych opravdu nešel, pak už by to bylo okrádání zákazníka. Možná i dřív:(
Chamurappi
Profil
Reaguji na Matyxe:
Na váš web jsem narazil již dříve. Stále mne fascinuje. Na první pohled by skutečně mohl někdo neznalý usoudit, že jste jakási mezinárodní superspolečnost se spoustou vlastních technologií a řešení. Obchodnická mluva vám jde. Věkový průměr vedení vaší korporace se však pohybuje kolem 14 let, že? V tomto věku reálně podnikat moc nemůžete.

Co se týče oblasti webdesignu, tak váš špičkový tým kvalifikovaných odborníků by potřeboval doplnit o grafika, HTML/CSS kodéra a programátora. Zbytek vám jde.
kaifman
Profil
OMGWTF
Matyx
Profil *
hmm, děkuji za kritiku. My jsme počítaly s cenou kolem 700kč za web
Matyx
Profil *
Jen tak mimochodem, myslím si že jméno GCA bude přibližně za 3 měsíce známo 50% českého internetu!
Dero
Profil
myslím si že jméno GCA bude přibližně za 3 měsíce známo 50% českého internetu!

Matyx: Tím si nejsem tak jistý, každopádně už teď mi zvedáte náladu poměrně slušně.
thingwath
Profil
Nový standart... Hm, tak ke mně jako zákazníkovi byste museli jít s padákem, protože byste letěli dost rychle :-)
Dero
Profil
thingwath: Ty bys vyhodil tým tvořený samými děvčaty (My jsme počítaly), thingwathu? To si říkáš džentlmen?
thingwath
Profil
No, to jsem si taky říkal :-) Ale protože podle pravopisu zdá se ani nemají tu základku, tak to není nutné s džentlmenstvím přehánět ;-)

(Nechci s tím otravovat, ale... :-))
Dero
Profil
thingwath: Ty jsi životný a navíc muž, to snad ne! :o) Dám si na to pozor, slibuji a děkuji.
Dero
Profil
thingwath: Tak jsem se podíval ještě jednou a ... jsi hybrid, lituji. Chtěl jsem Tě kádrovat, ale do žádného mého vzoru se nehodíš. Budu Tě tedy i nadále mršit, thingwathe. :o)
thingwath
Profil
Podle čeho si mě skloňoval předtím? :-)
thingwath
Profil
Tak co se dá dělat, no, taky pěkně blbý jméno :-) No, nic, Dere :-)
Dero
Profil
thingwath: Raději to nechtěj ani vědět. Je to kruté, ale... předtím jsi byl taky hybrid. Hybridem's byl, hybridem zůstaneš. :o) Proč si nemůžeš říkat třeba... Honza, jo, Honza!
Dero
Profil
thingwath: Já se skloňuji podle vzoru Dežo/Fero, ... Honzo. :o)
thingwath
Profil
Honza si říkám taky, klidně mi tak můžeš říkat též, to není problém. Ale Honzů je moc a nikdo by nepoznal, že je to právě tenhle Honza :-)
izsak
Profil
Dosť podstatné časti stránky sú nefunkčné (Kontakt, kvázi odkaz "Zobrazit řešení...). Ak naozaj najlepšie zvládate weby, tak potom to "FPS" nebude nič moc. Na stránkach je samoúčelné logo "Znovuobjevte web", aby ste šli s dobou, však?

50% CZ internetu bude vedieť o FPS engine? Hmm.. veď teraz neviete na svojich stránkach ani poriadne povedať, čo je HyperPC 1.0.
halogan
Profil
No tak jak koukam, tak mi to prijde horsi nez z FrontPage starsich verzi.

Nejen ze neni jaksi vyplnene kodovani, ale ani se zdaleka nedodrzuje semantika ani typografie. Sice me ohromujete hromadou nejakych IK EH UTL nebo ja nevim cim, ale jaksi skutek utek.

Uz jen podle jmen mi pripadate jako banda lidi ze zakladni skoly, nepocitaje neznalost podmetu s prisudkem a pouzivani carek. To, ze to je prizpusobeno pro IE a jiste rozliseni jiz komentovat nebudu. Standarty take jaksi neznam v oblasti PC. HyperPC je take docela zajimava myslenka, docela zeru vase zpusoby. Ale kdyz "Global Cyber Association je tým, který je složec z vysoce kvalifikovaných lidí.", tak to asi budu muset vzit no...

Vzhledem k tomu, ze tam skoro vsici mate freehosting od wz, tak bych se docela divil, kdybyste i platili dane, kdyz jste firma svetoveho formatu. Jinak koukam, ze obchodni partner gtacko.net jaksi ztratil domenu, ale to se da do poradku, ze...
Matyx
Profil *
ehm... Gtacko.net byl donedávna nejnavštěvovanější web o GTA SA, ale místo něho byl vytvořen Web GTA SA Záhady, který má návštěvnost okolo 250-400 lidí za den!
halogan
Profil
Matyx: 250-400 - tomu rikate hodne? Kouknete se na konkurenci
Anonymní
Profil *
- Sáhodlouhý seznam "profi", "interních" a "externích" členů -

Profi člen - Člen, který má čas, vědomosti a chuť věnovat se GCA
Interní člen - Člen, který chce být v GCA, ale nemá třeba dost času či potřebné vědomosti

Narozdíl od jiných velkých korporací tahle neskrývá pravdu, to je mi na nich sympatické :-)
jozob
Profil
Ak tu hovoríte, že vekový priemer majú tak 14 rokov... Ak by to tak bolo, nemyslíte, že to budú dobrí podnikatelia za 10 - 20 rokov?
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0