« 1 2
Autor Zpráva
DoubleThink
Profil *
Zajímavý projekt.
Souhlasím s Chamurappim - celá "společnost" je značně iluzorní. Alespoň v obchodním rejstříku po ní není ani památky.

Rovněž "obchodní partneři" nejsou zrovna transparentní. Námátkou: společnost HUZTEJ Co. Ltd. neexistuje (nepředpokládám, že byste měli dostatek prostředků na složení základního kapitálu)
Hi-Line™ - další neexistující společnost...
Wille International Group - a další...

Snad nebudu příliš odvážný, když řeknu, že 99% obsahu je bohapustá lež - nicméně marketingové žvásty vám jdou na výbornou.

Vznik právnických osob (firem) je u nás podmíněn určitými zákonnými předpoklady
Folkow
Profil *
Ten design je velice nepřehledný a dal bych za něj tak 200 Kč, protože to nění nijak moc vyjímečný design. Ještě je moc nepřehlednej, snažte se víc. ;-)
printf
Profil
Co se týče designu, je plno firem které mají mnohem horší, či které mají stránky někdy z roku 2000 a od té doby na ně nikdo nesáhl. Vytknul bych hlavně kódování a pak by to chtělo ty části stránek tak nějak sladit dohromady.

Po obsahové stránce jsem moc nepochopil o čem to vlastně je, spíš bych řekl že to je takový text typu Lorem ipsum (vzhledem k nefunkčnosti některých odkazů a neexistenci obchodních partnerů), prostě aby tam něco bylo s tím že zákazník pak dodá vlastní text.

Když na tom ještě trochu máknete, tak byste si těch 700 podle mně klidně mohli říct (já bych vám je nedal, ale někdo třeba jo). Nevím jestli je vůbec možné aby se o něčem převratném dozvědělo 50procent cz internetu, spíš by muselo jít o obrovský skandál.
Josef
Profil *
Zdravim,
nebudu tu hodnotit za kolik bych ten web koupil, ale zajimalo by me jak chcete docilit toho ze Vas bude za tri mesice znat 50 procent internetu?
Leo
Profil
"ale zajimalo by me jak chcete docilit toho ze Vas bude za tri mesice znat 50 procent internetu?"

Blbosti se siri rychleji nez svetlo. Leo
Dero
Profil
Leo: Jak tvrdí filozof Li-tin O'Wevidle, jediná věc, která je rychlejší než obyčejné světlo, je monarchie. Tento objev chtěl využít k vysílání zpráv, měl nesmírně ambiciózní plány, které dokonce zahrnovaly opatrné mučení menších králů s úmyslem modulovat vysílaný signál, ale k jejich dalšímu rozvinutí už nedošlo, protože v té chvíli bar zavíral.

Terry Pratchett, Mort (Úžasná Zeměplocha)
Bobys
Profil
jozob : přesně tak
--------------
Za ty stránky bych nedal ani koronu ,ale texty celkem ujdou. Na tom ,že je jim 14 neni nic špatnýho (mě je taky) .
thingwath
Profil
Ještě průjem by si mohl dělat naděje na soupeření se světlem, v některých chvílích ;-)
Sephiroth
Profil
To je fór nebo to myslí vážně?
:D
To je fakt hustý... hned bys si od nich nechal udělat stránky XD
noma
Profil *
kdyby to dodovalo cestinu, mozna by se to dalo prodat nekomu... barvoslepymu?
noma
Profil *
ou.. pardon, kdyby to umelo kodovat cestinu.... mno, ucim se pat vsema 10
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0