Autor Zpráva
petrkamenik
Profil *
Hledáme šikovného web developera!
Dlouhodobě hledáme člověka, který se věnuje web developmentu a má s ním už nějaké zkušenosti. Nemusí být extra dlouholeté, hlavní je, abys měl už něco za sebou. Důležité pro nás je, abys ovládal HTML a CSS a velmi oceníme, pokud budeš znát aspoň základy C# a .NET.

Většinu svých projektů totiž stavíme na platformě CMS Kentico. Jedná se o velmi pokročilé CMS, díky němuž jsme schopni oslovit i skutečně velké klienty. Pokud budeš mít chuť, zápal a tah na branku, můžeš si být jist, že si u nás sáhneš na opravdu zajímavé věci.
Co bys u nás dělal?
Zejména kódoval weby a nasazoval je na Kentico. Znamená to, že Tvoje chvíle přijde v okamžiku, kdy nám klient schválí grafický návrh webu. Tvým úkolem bude web na Kenticu „rozchodit“ tak, aby bylo možné do něj nalít obsah. Občas budeš muset komunikovat i s klientem, hlavně když bude potřeba ho zaškolit do obsluhy webu. Někteří naši klienti jsou ze zahraničí, takže angličtina se hodí.
Když to shrneme…
… tak je podstatné, abys už měl nějaké zkušenosti s web developmentem, tykal si s HMTL a CSS, ideálně měl nějaké základy C# a .NET a měl chuť se v tomto směru zlepšovat. Když budeš znát něco z MS SQL, Javascriptu, jQuery nebo Ajaxu, tím lépe.
A kdo jsme my?
Jsme web developerské studio, které začalo kdysi v roce 2006 na DTP službách. Postupně jsme se však přeorientovali na web development, děláme projekty od menších prezentací, přes e-commerce projekty až po solidně velké portály (ty v referencích většinou nenajdeš, protože běží v režimu mlčenlivosti).

Je nás zhruba deset, jsme přátelští a všem je nám do třiceti let. Spojuje nás to, že chceme dělat práci dobře a weby nás baví. Víc než naškrobenost jsou pro nás důležité skutečné výsledky práce. Makáme na tom, abychom patřili k těm nejlepším a docela se nám to i daří.

Čekáme Tvou zprávu, do které nezapomeň přibalit životopis, ukázky svého kódu a hlavně pár slov o tom, proč u nás chceš pracovat.

Než se nám ozveš, zjisti si prosím o systému Kentico něco víc, abys věděl, co Tě u nás čeká. Mnohé jsme schopni Tě sami naučit, ale důležité je, abys už byl trošku v obraze a především měl zájem se rozvíjet právě tímto směrem.

Těšíme se.

PUXdesign team
www.puxdesign.cz
info@puxdesign.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: