Autor Zpráva
Primak Slavomir
Profil *
Vážení, koukám že o práci je nouze :-(

Tedy mam par projektu, od jednoduchyh, pro ditskou stranku, po slozitejsi dynamicky eshop.

tak pokud se chcete podivat, tak jsem si dal na sve stranky utrzky z emailu korespondenci s tvurci, nekteri me chapou, jini jsou pomalejsi.Mam spousta web adres, ale zatim zadne poradne webovky.

Tedy zde je ten pink :-)

http://primaks.cz/index.php?id=98

a muzete se ozvat, kdokoli, kdykoli. Nabidkam se meze nekladou, take spolupraci.

tak ahoj Slavek

www.primaks.cz, primak.slavomir@seznam.cz, icq:248-385-476
peta
Profil *
Primak Slavomir Zalezi na tom, jake budou penize :)
Konkretne ta webka, za tu bych nedal programatorovi ani korunu (grafikovi celkem jo).
- prerameckovano
- "Nejcastejsi otazky" jsou na 2 radky
- prohlizec hlasi v kodu jen na uvodni strance 220 chyb
atd...
Primak Slavomir
Profil *
Ahoj Petre
Fekuji za reakci, tedy programator nedostal ani korunu, bylo to free, kamarad mi to stáhnul a pak me trosku naucil.
Grafik, ten je ruka v ruku s programatorem, no bylo to zadara tak jsem byl rad, zacal jsem se ucit na netu a jako vetsi vizitka to jde, jen potrebuji nejak postrcit, protoze se to jaksi mine účinkem :-(
Ale pokud jsi šikovnější, nabídni své služby. :-)
Primak Slavomir
Profil *
Překlep Děkuji za reakci :-)
Primak Slavomir
Profil *
tak jsem to opět sesumíroval
zde je zadání
http://primaks.cz/index.php?id=110
zde jsou již nějaké návrhy
http://primaks.cz/index.php?id=109
Primak Slavomir
Profil *
Ahojky lidi, omlouvam se ale konecne sem se sem vratil, nabidka se opet aktivuje, ac par lidi dela, stale je co delata ale je to lepe citelne na :

http://bepra.cz/index.php?id=66

Tak se kouknete a napiste diky Slavek[b][/b]
Anonymní
Profil *
Omyl, opetnefunguje Primaks s.r.o.
Tak je to na : [b][/b]http://bepra.cz/index.php?id=66
Vit
Profil
Odkazy možna funguji ale prohližeč hlasi přes 350 chyb a nic nezobrazi krome odkazu na nic.
Mohu ti nabidnout služby programovani ve flashi a grafiku pře fireworks a 3ds max když tak se ozvi.
Vit
Profil
Promiň muj kontakt je icq 318134530
Anonymní
Profil *
Sleduju Primaka uz delsi dobu a myslim, ze se zbytecne placate porad na stejnem miste.
Vysledky zadne. Jednoho dne prijdete na to, ze je lepsi si zaplatit za kvalitne provedenou praci, nez se snazit sehnat so nejvice lidi od kterych se ocekava udelat treba jen kousek zadara. Vetsina zlatniku co jsem v zivote potkal si pro korunu nechali vrtat koleno. U vas to zrejme plati stejne. Ale kdyz se nad tim zamyslite timto postupem stracite mnohem vic casu a cas jsou penize. TJ. tato strategie vas prijde vlice draho.
jozob
Profil
Anonymní
Mám podobný názor. Tiež dlhšie sledujem prácu pána Primáka na internete, svojho času som aj pre neho niečo robil. No stále to leží na mŕtvom bode. Na jeho stránke sa hromadia návrhy na web, ale žiaden nie je "ten pravý". Má veľa projektov, ale žiadne konkrétne výsledky.

Primak Slavomir
Ale ja si myslím, že pokiaľ zmeníte prístup, určite sa Vám podarí dokončiť niektoré projekty, nakoľko vyzerajú byť celkom zaujímavé. Len treba si zaplatiť jedného človeka/team ktorí budú pracovať na jednej veci, je to lepšie ako desať nezaplateních ľudí pracujúcich na jednej veci. Takže ja to vidím v prístupe k daným projektom.

A koniec koncov súhlasím s názorom Anonyma - "kdyz se nad tim zamyslite timto postupem stracite mnohem vic casu a cas jsou penize. TJ. tato strategie vas prijde vlice draho "
jozob
Profil
Ešte by som dodal, celá práca okolo tých projektov mi pripadá ako zmätok. To je to správne slovo.

Primak Slavomir
Prajem veľa úspechov.
Primak.Slavomir
Profil *
Vážení milý,
děkuji za Vaše připomínky, ale vyvedu Vás z omylu,
tak zadara, to jsem psal nechci nic, těch peněz jsem dal dost a zato že mám pár návrhů ty prachy jsou až až. To že mám spousty nápadů a Vám se zdá že jsou zmatené, není to jen Vaše neschopnost si nalézt co zákazník chce a usměrnit ho ? Já jako zlatník, budete se divit, nejsem taková socka, jako většina zde inzerujících borců co se chválí do aleleluja a pak mají své reference a stránky na webech zdarma. Jen se podívejte, kolik mám zaplacených adres, kolik za ně platím a ruku na srdce já měsíčně vydám víc peněz na výplatách a odměnách než mnozí zvás vydělají za několik let :-(
A to že nejste schopní mi nic nabídnout a udělat a pak jste z toho zhrzení, tak se sami degradujete na spodni hranici a srovnavat me s jinym zlatnike. V branzi se na me zeptejte, vetsina by rada se mnou menila, dokazu zakaznika presvedcit k zakazce a pak je spokojeni ac nemel ani kolikrat predstavu a odchazi se zakazkou za hodne ií desitek tisic ale nekteri kolegove, nemaji ani tolik penez, aby dali dohromady pul kilogramu nebo kilo zlata aby zakazku udelali. No a k Vam panove, kdyz delate ty stranky a stezujete si na zakaznika, coz ja asi jsem tak na cem delate, kolik stoji ty vase veterany PC a jestli jste tak dobri, tak jakto ze nemakate a mate dost casu na psani svych nazoru?
Nu nic tak pokracujeme dal a oslovuji Ty kteri si mysli ze neco umi a neco udelaji.
A k panovi co pro me neco delal, mam sice stranky domrsene, tim ze nejaky borec se do nich naboural a ted stim nehnu, tak jak budou nove, tak se i jeho navrh odstrani. Nu a k starym strankam, bylo to spatne, ale cutelne, ted je to takove jako kdyz se do toho pusti lepsi zacatecnik.
Dero
Profil
Jen se podívejte, kolik mám zaplacených adres, kolik za ně platím a ruku na srdce já měsíčně vydám víc peněz na výplatách a odměnách než mnozí zvás vydělají za několik let :-(

No vidíte, a psát na úrovni žáka vyššího stupně základní školy jste se stejně nenaučil. Ironie, že? Prozradím Vám tajemství, Váš neobyčejně špatný písemný projev a nedůvěryhodná nabídka (alespoň tak působí na mě osobně) láká právě jen ty, jak jste to napsal, socky - nebo lidi, kteří v branži začínají a chňapnou po čemkoliv. Takoví však nemají potřebné zkušenosti.

Ačkoliv se nepovažuji za nijak pokročilého programátora/kodéra/grafika, prostě IŤáka, ani bych o Vámi položené nabídce nepřemýšlel, protože obsah bez formy nemá ducha a nemá ani účel. To říkal už Aristoteles. Byl to moudrý muž.
jozob
Profil
Primak.Slavomir
Ja nemám nič proti Vašim projektom na webe a už duplom nie voči Vašej osobe. Mám jedinú výhradu a to voči Vašej organizácii projektov. Nieže by bola zlá, ale sami vidíte, už sa na tom pracuje niekoľko mesiacov a zatiaľ nevidíme žiaden výsledok.

Ja som Vám urobil design + XHTML/CSS layout a rýchle som z toho vycúval, pretože som v tom nevidel žiadnu perspektívu. Proste som vypracoval design a hodili ste ho na web medzi ostatné návrhy a doteraz tam všetky stoja, nič sa s nimi nedeje.

A to je vec ktorej sa webdesigneri vyhýbajú.

Ešte niekoľko pripomienok voči Vášmu poslednému príspevku:

> "těch peněz jsem dal dost a zato že mám pár návrhů ty prachy jsou až až"
Ja som za návrh nič nedostal, ani som o nič nežiadal.

> " ... není to jen Vaše neschopnost si nalézt co zákazník chce a usměrnit ho ... "
My sme webdesignéri/programátori, nie vedúcí projektov.

> "kolik stoji ty vase veterany PC"
Takéto slová by som od Vás, ako inteligentného človek nečakal.

> "jestli jste tak dobri, tak jakto ze nemakate a mate dost casu na psani svych nazoru?"
Na tejto diskusii pomáhame rôznym ľuďom. A to, že sme dobrí (aj keď sa tu nikto nemôže sám považivať za dobrého) neznamená hneď, že sa musíme "dusiť" prácou. Ľudia z tejto diskusie majú práce tak akurát, že stihnú aj pomáhať ďaľším členom komunity.

> "A k panovi co pro me neco delal, mam sice stranky domrsene, tim ze nejaky borec se do nich naboural a ted stim nehnu, tak jak budou nove, tak se i jeho navrh odstrani. Nu a k starym strankam, bylo to spatne, ale cutelne, ted je to takove jako kdyz se do toho pusti lepsi zacatecnik."
Áno bol som to ja, kto som pre Vás robil jeden grafický návrh + XHTML/CSS šablónu. Z odstupom času to vidím ako zbytočnosť. A stránky súčasného stavu sú horšie akoby tam nič nebolo, keďže odháňajú potenciálnych zákazníkov.

Ešte raz opakujem, že proti Vám nič osobné nemám.

Prajem Vám príjemný deň a do budúcna veľa úspechov s Vašimi projektami.
Anonymní
Profil *
Toto je klasicky priklad zakaznika, ktery nevi co chce. Casozrout
mgiel
Profil
no abych řekl tak nejak z toho všeho nevim o co go ... dobrý by bylo třeba sepsat to nějak jednoduše a stručně : příklad

potřebuji design pro project adresa webu + admin system na tohle a tohle .... nabidnete cenu

hotovo konec
--
myslim ze nekdy málo je víc než hodně
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0