Autor Zpráva
Jozef Ščúr
Dobrý deň. Potrebujem správne nastaviť nasledovný formulár.

Hlavne tieto dva inputy
<input type="hidden" value="'.$GLOBALS['total'].'" name="pro[amount]" /> * cena na webe sa v inpute zobrazí ale v emaily už chýba
<input type="hidden" value="'.$userdata->ID.'" name="bf[user_ID]" /> * podobný problém

+ potrebujem variabilný symbol (môže byť ID objednávky)

takto by to všetko malo vyzerať:

bla bla bla
číslo účtu: 
variabilný symbol: 

odmena 20€ / 500Kč

<?php
/*
Plugin Name: [PAYMENT GATEWAY] - Blank Payment Form
Plugin URI: http://www.premiumpress.com
Description: This plugin will add a blank payment form to your PremiumPress payment gateways list and email the form data to your admin email.
Version: 1.0
Author: Mark Fail
Author URI: http://www.premiumpress.com
Updated: September 11th 2013
License:
*/

//1. HOOK INTO THE GATEWAY ARRAY
function wlt_gateway_blankform_admin($gateways){
    $nId = count($gateways)+1;
    $gateways[$nId]['name']         = "Blank Payment Form";
    $gateways[$nId]['logo']         = plugins_url()."/wlt_gateway_blankform/img/logo.png";
    $gateways[$nId]['function']     = "wlt_gateway_blankform_form";
    $gateways[$nId]['website']         = "http://www.premiumpress.com";
    $gateways[$nId]['callback']     = "yes";
    $gateways[$nId]['ownform']         = "yes";
    $gateways[$nId]['notes']         = "The email address you enter above will be the one that recieves the email containing the payment form data.";
    $gateways[$nId]['fields']         = array(

'1' => array('name' => 'Enable Gateway', 'type' => 'listbox','fieldname' => $gateways[$nId]['function'],'list' => array('yes'=>'Enable','no'=>'Disable',) ),                                 
    '2' => array('name' => 'Email Address', 'type' => 'text', 'fieldname' => 'blankform_email'),

);

return $gateways;
}
add_action('hook_payments_gateways','wlt_gateway_blankform_admin');

//2. BUILD THE PAYMENT FORM DATA
function wlt_gateway_blankform_form($data=""){

global $wpdb;

/* DATA AVAILABLE

$GLOBALS['total']      
    $GLOBALS['subtotal']      
    $GLOBALS['shipping']      
    $GLOBALS['tax']          
    $GLOBALS['discount']      
    $GLOBALS['items']          
    $GLOBALS['orderid']      
    $GLOBALS['description'] 

*/

$gatewaycode = '<form method="POST" action="">
    <input type="hidden" value="'.$GLOBALS['total'].'" name="pro[amount]" />
    <input type="hidden" value="'.$userdata->ID.'" name="bf[user_ID]" /> 

<input type="hidden" value="'.$userdata->user_login.'" name="bf[username]" /> 
    <input type="hidden" value="1" name="payment_gateway_blankform" />
    <input type="hidden" value="blankform" name="gateway" />
    <input type="hidden" value="'.$GLOBALS['orderid'].'" name="blank_order_id" />
    <input type="hidden" value="0" name="recurring" /> 
    <input type="hidden" value="'.$GLOBALS['description'].'" name="description" /> 

<div class="row-fluid">

<div class="span6"> 
            <label class="col1">First Name:</label>    
            <input  class="mid2" type=text size=30 maxlength=32 name="bf[fname]" value="" /> 
        </div>

<div class="span6"> 
            <label class="col1">Last Name:</label> 
            <input class="mid2"  type=text size=30 maxlength=32 name="bf[lname]" value="" />
        </div> 

</div>

<div style="text-align:center;">
        <input type="submit" value="Process Payment" class="btn btn-primary" />
    </div>

</form>';

return $gatewaycode;
}

// 3. HANDLE THE CALLBACK FROM PAYPAL PRO
function _process_blankform(){ global $CORE, $wpdb, $userdata;
    // PROCESS THE PAYMENT
    if(isset($_POST['payment_gateway_blankform']) && $_POST['pro']['amount'] > 0){    

$email_content = "";
        foreach($_POST['bf'] as $k=>$v){
        $email_content .= $k.": ".$v." <br />"; 
        }

$CORE->SENDEMAIL(get_option('blankform_email'),0,'[IMPORTANT] BLANK PAYMENT FORM',$email_content);

// SUCCESS AND PASS IN DATA
        core_generic_gateway_callback($_POST['blank_order_id'], array('description' =>  $_POST['description'], 'email' => $userdata->user_email, 'shipping' => 0, 'shipping_label' => '', 'tax' => 0, 'total' => $_POST['pro']['amount'] ) );

// REDIRECT USER ON SUCCESSFUL PAYMENT
        header("location:".$GLOBALS['CORE_THEME']['links']['callback']."?status=thankyou");
        exit();

}
}
add_action('init','_process_blankform');
?>

kontakt
email: jozef.scur@seznam.cz
Jonweb
Profil *
Dobrý den,

varuji před tímto pánem. Dělal jsem pro něj různé opravy na webu vizitky-firiem.eu, po jejich dokončení nezaplatil a přestal komunikovat. Úpravy se potom objevily i na webu vizitky-firem.cz. S různými výmluvami (prestal som pouzivat tento email...) a výsměšky (chlape nariekas pre 500kč. ja som na webtrhu prisiel o 40t u roznych podvodnikov.) se ozval po 3 týdnech, až když jsem začal hledat další poškozené. Po dalších 4 dnech mě čekání přestalo bavit.

Kontakt z webu vizitky-firem.cz:
Jozef Ščúr
IČ: 02153891
Suchý vršek 2132/13
158 00, Praha - Stodůlky
e-mail: info@vizitky-firem.cz
Číslo účtu: 2600271997/2010

Pozor na něj!

Poznámka moderátora Yuhů: protože se nám dlouhodobě nedaří ověřit identitu uživatele Jonweb a protože jeho další spekulace zmíněné v tomto příspěvku nelze ověřit, odstranil jsem z tohoto příspěvku cenzorským zásahem další informace.
tlstak
Profil *
žiadam vás o odstránenie mojich údajov

Poznámka moderátora Yuhů: zde stěžovatel zkopíroval své kontaktní údaje uvedené u jím registrovaných domén.

mmm
jenikkozak
Nejsem schopen z poskytnutých údajů určit oprávněnost této žádosti.
Chamurappi
Já také ne. Možná by se pan tlstak mohl víc rozpovídat.
tlstak
Profil *
páni, ja nemám chuť vám niečo vysvetlovať. na vašom portály som nikdy nič neinzeroval a teda nechápem prečo ma tu máte ako podvodníka!?

naviac ma zaráža fakt, že tento odkaz je tu už pol roka. veď to je trestný čin. ako ma môžete očierňovať na vašom portály ako podvodníka?

naviac ani uvedeného inzerenta nepoznám. ale o to tu ani nejde. takže urýchlene stým niečo urobte a možno na vás nepodám trestné oznámenie.

možno

hoši teraz ste ma riadne nasrali. volám advokátovi. to si môže u vás ktokoľvek napísať tieto veci? pána ščúra síce poznám ale vy ma tu vykreslujete ako podvodníka. skôr ako ste to tu zverejnili, dali ste možnosť vyjadriť sa aj p.ščúrovi alebo mne???? ak inzerent mal nejaký problém, prečo sa neobrátil na políciu? poradím sa s advokátom a podám na vás trestné oznámenie + budem žiadať finančné odškodnenie
jenikkozak
tlstak:
volám advokátovi.
A já volám prezidentovi vesmíru. Teď hned! Nebo ne! Pošlu mu fax. !!!!

Inzerát jste si tu zveřejnil sám. Věděl jste o tom, že inzerát zůstane dohledatelný.

Žádost o smazání zamítám na vlastní odpovědnost.
tlstak
Profil *
v poriadku
Chamurappi
Reaguji na tlstaka:
Jak znám prezidenta vesmíru, tak tvému advokátovi vypne molekulární soudržnost.

skôr ako ste to tu zverejnili, dali ste možnosť vyjadriť sa aj p.ščúrovi alebo mne????
Kdokoliv se tu může vyjádřit k čemukoliv. Pravdivý výklad nás zajímá a rozhodně mu nebudeme stát v cestě. Ale ty nemáš chuť vysvětlovat.

naviac ani uvedeného inzerenta nepoznám“ … „pána ščúra síce poznám
Tato nerozhodnost ti na důvěryhodnosti nepřidává.

v poriadku
Bereme na vědomí, že se současným stavem souhlasíš.
tlstak
Profil *
kedže ste aj napriek mojej výzve neodstránil údaje kde ma obviňujete s podvodu

v piatok podávame trestné oznámenie na portál jakpsatweb.cz (ochrana osobnosti)
Yuhů
Obrátil se na mě nějaký pan Tlsták z emailové adresy tj68@seznam.cz , ještě před zasláním svého posledního příspěvku. Stěžuje si na aroganci správců. Upozornil mě na toto vlákno. Nic konkrétního nepožadoval.

Pokud jde o toto vlákno, shrňme si fakta:

Uživatel Josef Ščúr vložil inzerát nabízející odměnu.
Uživatel Jonweb (neregistrovaný) napsal:
1. negativní zkušenost s Josefem Ščúrem
2. v té době veřejně dostupnou informaci z url http://vizitky-firem.cz/kontakt/ (nyní nefungující) propojující Josefa Ščúra s webem vizitky-firem.cz (jinak by neměl email info@vizitky-firem.cz)
3. veřejně dostupnou informaci o vlastnictví domény vizitky-firem.cz, která je napsána na Jozefa Tlstáka http://www.nic.cz/whois/?d=vizitky-firem.cz , včetně veřejně dostupných kontaktních údajů http://www.nic.cz/whois/?c=WEDOS-S46-66233
4. konstatování nějakého propojení obou osob a spekulaci o tom, že se může jednat o stejnou osobu

Pokud jde o jednotlivé body:
1. negativní zkušenosti jsou důležité a jejich sdílení důležitou funkcí této diskuse
2. propojení Josefe Ščúra s vizitky-firem.cz není dnes dobře dohledatelné, ale z dalšího vyplyne, že je evidentní
3. veřejně dostupné informace z portálu nic.cz jsou veřejně dostupné na portálu nic.cz a jejich zkopírování do souvisejícího vlákna je relevantní.

4. je evidentní, že Jozef Ščúr skutečně existuje:
http://rejstrik.penize.cz/jozef-scur
Nepřijde mi evidentní, že existuje Jozef Tlsták.
Podíváte-li se na stránku
http://www.nic.cz/whois/?c=CHSCUR69773
vidíme detail kontaktu napsané na Josefa Ščúra s adresou tj68@seznam.cz
což je adresa, ze které mi dneska přišlo upozornění od Tlstáka na toto téma. Z toho vyvozuji, že spekulace o totožnosti obou osob je pravdivá. Myšlenka, že by se skutečný Josef Ščúr pokoutně vydával za existujícího a poškozeného Josefa Tlstáka a psal si do svých domén jeho emaily nebo svoje maily odesílal z falešných adres, je příliš paranoidní, než aby mohla být pravdivá.

Tímto si dovoluji vyzvat pana Jozefa Tlstáka, aby na mě jako na provozovatele těchto stránek podal trestní oznámení. Pokud pan Tlsták tedy existuje.

Pokud jde o pana Josefa Ščúra, vyzývám ho, aby do diskuse přispíval pod svým jménem. Cokoli jiného snižuje jeho vážnost coby partnera do seriózní diskuse. Nic osobního proti Vám nemáme. Pokud někdo napíše, že se vydáváte za dvě nebo za více osob, ještě to není obvinění z podvodu. Věřím, že to pochopíte.
Yuhů
Jenom pro pořádek kopie obsahu z URL
http://www.nic.cz/whois/?c=CHSCUR69773

Identifikátor CHSCUR69773 Založit mojeID
Organizace Jozef Ščúr
Jméno Jozef Ščúr
DIČ
Typ identifikace Neveřejný údaj
Identifikační údaj Neveřejný údaj
E-mail tj68@seznam.cz
E-mail pro oznámení domeny@ceskyhosting.cz
Telefon +420.776417420
Fax Neveřejný údaj
Registrace od 26.11.2013
Vytvořeno registrátorem REG-GENREG GENERAL REGISTRY, s.r.o.
Poslední aktualizace 06.03.2014 16:54:02
Poslední transfer
Adresa U Vesny 5, 10000, Praha, CZ
Určený registrátor REG-GENREG GENERAL REGISTRY, s.r.o.
Stav Je navázán na další záznam v registru

Propojení adresy tj68@seznam s panem Ščúrem je zásadní, protože z této adresy mi dnes přišla výzva od pana Tlstáka.
Joker
tlstak:
naviac ani uvedeného inzerenta nepoznám.
Jen si na to jméno v kombinaci s Vaším e-mailem registrujete domény.
Tedy prohlašujete, že takového člověka neznáte a domény jste registroval na falešné údaje?

v piatok podávame trestné oznámenie na portál jakpsatweb.cz (ochrana osobnosti)
Měli jsme tu jednoho, který to udělal doopravdy.
Pak podal stížnost na to, že mu to oznámení zamítli. Momentálně se pokud vím zabývá podáváním trestních oznámení na policisty, kteří mu zamítli tu stížnost.
Nevím, jestli to stojí za tu námahu.

S adresou tj68@seznam je celkem prokazatelně spojené jméno Jozef Ščúr.
Zatím tedy tlstak vypadá méně důvěryhodně, než Jonweb.

Co se týká tohoto vlákna, za daných okolností navrhuji ponechat celý obsah včetně poslední debaty a vrátit do původní kategorie.
tlstak
Profil *
p.Janovský poslal som vám vypis z účtu kde bolo inzerentovi ktorí napisal tuto pomluvu vyplatena suma 500Kč tak ako bola slubena.

po rozhovore s kolegom sme uvedeneho pana identifikovali.. uz v priebehu programovania uvedeneho scriptu sme snim mali problem. islo o nekvalitne odvedenu pracu a uvedeny script nebolo mozne vobec pouzit. ked mu kolega vtedy napisal na email - nereagoval. uz vtedy sa nas snazil ociernovat. odmietal nam poskytnut svoje telefone cislo aby sme vec vyriesili. skratka magor. jeho skutocne meno vsak nepozname.

dufam preto p.Janovský že vec správne vyhodnotíte a urobíte nápravu. screenshot platby máte.
Yuhů
Z adresy tj68@seznam.cz jsem dostal mail podepsaný "Tlstak". Autor mailu mi poslal screenshot z Fio Banky, z obrazovky Převody, kde je uveden převod 500 korun na jakýsi účet s datem 2.11.2013.

Screenshot si dokážeme zfalšovat všichni, ale přesto považuji za možné, že autorovi příspěvku označeného jako Jonweb skutečně zaplatil.

Za mnohem zajímavější ale pokládám upozornění na násobnou identitu Jozefa Ščúra, Tlstáka a dalších.
Jan Ondroušek
Profil *
Dobrý den,

přišla mi zpráva s odkazem na tuto diskuzi a dotazem, zda jsem onen "Jonweb" já. Bohužel nevím od koho, protože se autor nepodepsal.
Jsem autorem webu www.jonweb.cz . S tím, co se řeší v této diskuzi nemám nic společného, neznám p. Tlstáka, Ščúra ani web vizitky-firem.cz . Jde pouze o shodu jména v této diskuzi a přezdívky, kterou používám na internetu. Nekontaktujte mě proto, prosím, dále s dalšími dotazy, nic k tomu nevím. Děkuji.
Petr ZZZ
Reaguji na tlstaka:
po rozhovore s kolegom sme uvedeneho pana identifikovali..
(...)
jeho skutocne meno vsak nepozname.

Co myslíte tím „identifikovali“, když jeho skutečné jméno neznáte?
jenikkozak
Joker:
Pak podal stížnost na to, že mu to oznámení zamítli. Momentálně se pokud vím zabývá podáváním trestních oznámení na policisty, kteří mu zamítli tu stížnost.
Jmenuje se to O zlém úředníkovi. Stejně jako pohádky od Němcové, Erbena, Perraulta, bratří Grimmů, Andersena či Ščúra (publikované pod pseudonymem tlstak) má šťastný konec: „... a pokud zlý úředník neumřel, tak je obtěžován dodnes.“

Co se týká tohoto vlákna, za daných okolností navrhuji ponechat celý obsah včetně poslední debaty a vrátit do původní kategorie.
Souhlasím. Doporučuji však ve výše uvedených poštovních adresát skrýt ulici a č. p.

tlstak:
kedže ste aj napriek mojej výzve neodstránil údaje kde ma obviňujete s podvodu
Za pozornost stojí, že jediný, kdo v tomto vlákně zmiňuje podvody z Vaší strany, jste jen Vy sám. Pokud Vám nedá spát svědomí a cítíte povinnost se někde přiznat, využijte k tomu prosím nejbližší stanici policie, ne tento web.
Bude lépe, nebudete-li se v tomto vlákně vyjadřovat. Vaše dětinské vyhrožování berou návštěvníci této diskuse jen jako komické zpestření.
Yuhů
Měl jsem milou návštěvu dvou pánů z Policie ČR z místního oddělení Zličín. Mají na stole oznámení od pana Tlstáka.

Na mou asi čtyřikrát opakovanou připomínku, že nevěřím, že se jim identifikoval, vždy zcela rezolutně odvětili, že se jim identifikoval a že pan Tlsták skutečně existuje. Jestliže to vezmu jako pravdivý údaj, je Jonwebovo tvrzení, že se jeden člověk vydává za dva, neudržitelné. Musím připustit, že je možné, že dva nebo více lidí sdílí jednu mailovou adresu.

Pan Tlsták si v podání stěžoval na Jonwebův příspěvek. Protože na Jonweba nemáme kontakt, nemůžeme jeho tvrzení dále ověřovat. Proto jsem z Jonwebova příspěvku, který se týká pana Ščúra, odstranil kontaktní údaje na pana Tlstáka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: