Autor Zpráva
kulisek9871
Profil
Dobrý den. Hledám programátora nebo někoho kdo by dokázal napsat zdrojový kód níže uvedených bodů. Nenavazuji na sebe.

1) Potřeboval bych: Mám dvě webové stránky. Na jedné jsou obrázky na které jde kliknout. Já bych chtěl v případě kdy se na takový obrázek klikne na druhé straně se zobrazí číslo 5. Když kliknu podruhé na ten obrázek nebo jiný přičte se dalších 5 tedy na druhé straně bude 10 a tak to půjde dál.

2) Potřeboval bych: Na jedne straně mám obrázky na které jde kliknout. Potřebuji ovšem omezit klikání na tyto obrázky. Potřeboval bych nastavit max. počet kliknutí třeba na 5 za den (24 hodin - od 00:00 do 23:59). A v případě kdy se klikne po páté, tak se obrázek ztratí a zůstanoou na stránce jen ty na které ještě nebylo kliknuto 5 krát za den.

3) Potřeboval bych: Když se na některých stránkách registruji přichází mi email s potvrzovačním odkazem. Já bych chtěl to stejné, že když se člověk na stránkách zaregistruje a klikne na tlačítko registrovat odešle se email na jeho email ve kterém bude tento aktivační nebo potvrzovační odkaz.

Děkuji za vaše nabídky. Jsem ochotný zaplatit.


Kontakt je email: maresluk@seznam.cz, skype: showdance5

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0