Autor Zpráva
gorila4031
Profil *
Všechny zdravím,

jmenuji se Marek Kučera, je mi 18 let a jsem člověk, který je zaujatý možnostmi dnešních počítačů. Mám rád firmu Apple, přesto mám od nich pouze jeden výrobek. Nejvíce se mi líbí jejich píle a to je bod, na který bych se chtěl zaměřit později.

Hledám lidi motivované a nadšené! Je tvým zájmem práce na počítači, grafika, programování či komunikace s lidmi přes počítač? Jsi mladý/á, škola Tě nebaví, trávíš 18 hodin/den na PC a chceš najít někoho se společnými zájmy? Napiš mi.

Chci vytvořit určitou skupinu lidí, která spolu bude spolupracovat při řešení problémů. Nevadí, že v PHP nebo kterémkoliv jiném oboru nejsi tak dokonalý. To podstatné je, že děláš něco pro to, abys byl dokonalý! Tato výzva je především pro mladé lidi, ale může být i pro starší věkové kategorie, které budou vyznávat stejné hodnoty.

Já Vám tady nenabízím vysoké platy, ale nabízím Vám způsob, kterým jich můžeme jednou dosáhnout. Jde především o práci, která nás baví. Peníze není priorita, ale náš způsob zábavy je prioritou, kterou si můžeme něco vydělat.

Věnuji se především tvorbě webových aplikací. Když já budu na severu Čech, grafik bude na jihu Čech, tak pokryjeme větší procento zákazníků. Samozřejmě bych byl rád, kdybychom pracovali i na vlastních projektech.

Cílem komunity je samozřejmě osobní růst, získání kontaktů, předávání si znalostí. Budování něčeho, co by si získalo respekt.

Vítám všechny typy lidí, které mají zájem o PC a všechno s tím spojené. Programátory všech jazyků atd.


E-mail: m.kucera95(z_a_v)seznam.cz

Srdečně přeji krásný den
Marek Kučera

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0