Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Dobrý den,
Už nějakou dobu se snažim přijít na to, jak vytvořit stránku vyžadující Login, kde se bude moct registrovat v prohlížeči a odhlásit, a pořád jsem na to nepřišel, tak to vzdávám a chtěl bych si od někoho nechat vytvořit, skript, Nemám tušení kolik mě to bude stát, jsem ochoten zaplatit Nejvíše 100 Kč, nevím jestli je to málo nebo hodně, cak si to představuji:
Bude stránka, na kterou je potřeba login, na register bude mít oprávnění jen někdo, to už se nastaví právě v registraci(v registrování bude kolonka může registrovat) a všechny stránky na které bude moct mít uživatel přístup budou v jedné složce, abych je mohl snadno editovat popř. přidávat nové, dále mi kamarád pomohl vytvořit jednoduchou tabulku která zapisuje a čte data z MySQL, tu nevím jak, jeslti by šlo nějakým způsobem napojit na to přihlášení a podle toho pod jakým je přihlášen uživatelem pod tím jménem by se zapisovalo do kolonky jméno(viz tabulka i s kódem zde). To bude asi vše, dyštak stránku na odregistrovávání a projíždění uživatelů.
Omlouvám se za tak dlouhý text, pokud jsem nabídl malou částku napište mi prosím, ale větší už asi nejsem ochoten dát.
S pozdravem Milan Jelínek - Coompiik


PS: Zapoměl jsem uvést kontakt: Email: coompiik@gmail.com ; web: coompiik.jecool.net ; tel: 733 415 309 , prosím kontaktujte mě na mailu nebo zde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0