Autor Zpráva
Fisir
Profil
Toto vlákno je nejspíš asi dost netradiční a nejsem si jist, jak na něj budou nahlížet moderátoři. Kdyžtak mě smažte, ono se zase tolik nestane.

Chtěl bych poprosit diskutéry, kteří neví co s časem, aby mi hacknuli web vytvořený za pomoci mého právě vyvíjeného CMS. Nehackujte prosím web onoho CMS, ale pouze speciálně vytvořený web:

hackni.cms.fisir.tk

Jsou povoleny jakékoli metody, kromě fyzického mučení autora. Pokud se vám hack povede a nějakým způsobem získáte přístup i do dalších částí serveru, neměňte je, prosím. Jste oprávněni měnit databázi a soubory pouze webu hackni.cms.fisir.tk. Děkuji.

V případě, že se vám hack povede, napište mi prosím na email fisir@fisir.tk jak jste web hacknuli. Dokud vám nedovolím to někde uveřejnit, tak si to nechte pro sebe, děkuji.

Vítězové budou uvedeni na webu soutěže (ten samý, který máte hacknout), pokud z něj něco zbyde. Jinak nemohu nic nabídnout… snad kromě mého obdivu.

Všem, kteří se této „akce“ zúčastní děkuji za jejich čas a ochotu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0