Autor Zpráva
naromax
Profil
Dobrý den,

jsem středoškolák(gymnázium) a nabízím cenově velice výhodné naprogramování, kódování nebo kompletní tvorbu webových aplikací. Moje současné počítání se totiž soustřeďuje ani ne tak na výdělek jako na získání případných referencí. Jsem si jist, že Vám mohu poskytnou kvalitní služby a proto, pokud výsledek nebude odpovídat vašim představám, můžete bez jakékoli finanční újmy moji práci odmítnout.

Mohu nabídnout:
- kvalitní a moderní přístup k programování - využívám objektový přístup k programování
- levné řešení - programuji v jazyce PHP, pro jehož fungování postačuje hosting za pár kaček měsíčně.
- přehledný a svižný vzhled webu - snažím se co nejvíce využívat možností HTML5 a CSS3
- komunikativní přístup k práci
- tvorbu statických stránek, dynamických stránek, vlastní řešení s webových systémem na míru, e-shop a další webové standardy

Máte zájem? Napište mi na můj email Milansuk{uzenáč}email.cz. Můžete se též podívat na můj spíše neformální web sukmilan.eu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0