Autor Zpráva
Akimi Keita
Profil
Dobrý den,

jsem studentem informačních technologií a zabývám se tvorbou webových stránek a portálů. Charakteristický znak mých prací je moderní, jednoduchá a přehledná aplikace, kam se uživatel rád vrátí.

Proč můj design?
- Protože chcete vyšší návštěvnost webu. S technikou zvanou SEO se lehce dostanete do prvních příček vyhledávačů.
- Protože chcete uspokojit své uživatele.
- Protože víte, že design je jedním z hlavních faktorů u internetového obchodu.

A co umím?
- Mám zkušennosti s nejnovějšími technologiemi HTML5 a CSS3, s nimiž vaše stránky budou rychlé, snadno udržovatelné a hlavně příjemné na pohled.
- Knihovna jQuery oživí vaši stránku animacemi a vychytávkami jako plynulé přechody.
- A samozřejmě jazyk PHP s nímž dokáži dát stránce takové funkce, které potřebujete. Jelikož každá moje aplikace pracuje nad vlastním OOP frameworkem, nemám žádná omezení a mohu vytvořit aplikaci přesně podle vašeho návrhu.

A jak mě kontaktujete?
Nejlépe na email akki.seat [zavináč] gmail.com. Pak se můžeme domluvit na rychlejším prostředku.

Děkuji, že jste si toto přečetl(a) až do konce a doufám, že mě kontaktujete co nejdříve.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0