Autor Zpráva
Danno18
Profil *
Dobrý den,

hledám programátora PHP, který by mi napsal zdrojový kód toho co níže uvádím.

Potřeboval bych zdrojový kód toho, že mám kód registraci i kód na generaci unikátního kódu díky kterému můžu někoho pozvat. Při registraci se ten kód vygeneruje.

Ovšem toto funguje bez problémů, ale já bych potřeboval kvůli MLM (multilevelového marketingu) napsat kód, který udělá to, že když já se zaregistruji bez toho odkazu na pozvání tak budu mít ID parenta v DB 0. Po registraci mi bude udělené nějaké ID např. 10. Já pozvu pomocí mého doporučovacího odkazu člověka, který se zaregistruje přes ten odkaz. Ve chvíli kdy se registruje tak mu taky bude přiděleno ID třeba 15, ale zároveň mu bude přidělené moje ID jako ID parenta v DB ve sloupci parentid. Tak já jako majitel projektu vím, že ten člověk patří pod toho člověka atd. Toto bude vždy fungovat.

Slouží to k tomu, protože budu rozdělovat odměny do více úrovní a tak potřebuji pak vědět, že když si někdo něco zakoupí přes objednávkový formulář tak mi přijde email s jeho ID. Teď vím, že on zaplatil a mů náleží třeba 25% z tržby. To mu pak tam napíšu do sloupce provize a teď se dívám, zda má někoho nad sebou to poznám podle parentid. V případě kdy má 0 tak nemá nikoho, ale když tam je nějaké číslo jiné než 0 tak vím, že i tomu mám přičíst provizi a tak půjdu dál až do 5 úrovně (můj MLM je tak naplánovaný).

To přidělování ID vždy tomu pozvanému ID toho, který pozval potřebuji napsat.

V registraci je dále registrační email atd. to vše se nechá, jen se dopíše to co výše píšu, aby to fungovalo.

Cena je dohodou

Kontakt:

email: maresluk@seznam.cz
skype: showdance5
FB: www.facebook.com/lukas.mares.58

Věřím, že se někdo najde kdo by si rád vydělal peníze.

S pozdravem Lukáš Mareš

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0