Autor Zpráva
Vojtěch Trocha
Profil
Zdravím,
jmenuji se Vojtěch Trocha, pocházím z Hlinska, ale většinu času se pohybuju v Praze kde studuji. Hledám spolehlivého programátora webů. Já osobně umím dělat html a css, ale nemám tolik času a nejsem v tom supr profím. Proto hledám nějakého nejlépe studenta, který by se chtěl projevit, uchytit a získat reference. Nejedná se o práci na plný úvazek, spíše o nárazové brigády.
Požaduji:html, css, php, práci s databázemi, nějaký redakční systém (ovládání ze strany klienta) ale hlavně spolehlivost.
Co se týče finanční odměny: můj bývalý koder a programátor mi kodoval statické weby do 10 podstánek do 2500 Kč. Nasazení nějakého systém na ovládání stálo asi o 1500 víc. Nebylo to moc, nicméně to dělal dobře a relativne rychle. Věřím v férovou domluvu a vždy se dá o ceně jednat. Rozhodně nechci nikoho sedřít z kůže a sám se obohatit. Pokud budeš opravdu dobrý dají se domluvit i lepší prachy.
Proto hledám spíše někoho mladšího na občasnou spolupráci.
Je mi jedno odkud jsi, hlavně když budeš odpovídat na mejly alespoň jednou denně a budeš umět používat skype a telefon.
Budu se tešit na tvé reference a výčet profesionálních dovedností na mém mejlu: vojtechtrocha@gmail.com
Zájemci mi můžou volat nebo psát i na na můj telefon: 728 229 583
Jen pro představu co dělám: http://vojtechtrocha.com/

S pozdravem a přáním hezkého dne
Vojtěch Trocha

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0