| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| DetektoR Profil |
Dobrý deň , chcem sa spýtať či niekto nerobí webstránky ,lebo ja sa to učím a potreboval by som niekoho komu by som mohol s tým pomáhať (kľudne aj zadarmo) len potrebujem sa v tom zdokonaliť ovládam HTML a CSS(pokročilo) . Pokiaľ by niekto chcel pomoc napíšte.
E-mail: FilipSlamka96@azet.sk |
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0