Autor Zpráva
Mick777
Profil
Hledám šikovného a spolehlivého programátora,
který umí dobře pracovat s Wordpressem a dokáže v něm i programovat. Někoho kdo umí upravovat nebo vytvářet doplňkypro WP a bude schopen upravit a dodělat web na wordpressu.

Zakoupil jsem již hotovou šablonu která má hotovou grafiku, slidery a základní systém a funkce co potřebuji (registrace, vytváření zákaznických účtů, osobní profily, systém zobrazování profilů, vyhledávání v profilech, nastavení online plateb atd), ale je nutné jí dále upravit a rozvinout. K šabloně mám samozřejmě dokumentaci (v angličtině).
Je potřeba vytvořit systém zprav mezi členy v rámci systému, vytvořit systém notifikací, upravit druhy členství a plateb, upravit multyjazyčnost atd.
Takže potřebuji někoho kdo by dokázal tuto šablonu dále upravit a rozvinout do podoby kterou požaduji.

Více info a detajlní zádání zašlu až vážnému zájemci který bude mít zájem o spolupráci.

Jestli máte požadované znalosti a zájem o spolupráci tak mě prosím kontaktujte na email (michal @ m-f.cz) Zašlete mě Vaše zkušenosti a reference.

Děkuji a budu se těšit na spolupráci.
Fajmi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0