Autor Zpráva
martinK
Profil
Dobrý den,

jsem studentem VŠ se zaměřením na informatiku. Vše kolem webu je mé hobby a nabízím Vám možnost zpracování grafiky i kódu na Váš web.
Rád spojím můj koníček s pracovním nasazením.

Umím HTML, CSS, JavaScript, PHP + MySQL. Ovladám jak rastrovou grafiku, tak v případě potřeby i vektorovou.

Standardem je cena 3 000,- za statický web (cca 10 stránek). Ceny větších webů záleží na dohodě, podle toho, kolik práce zaberou. Samozřejmě se nepohybují v řádech desetitisíců, ba naopak, jsou více než přijatelné. Tři první práce nabízím velmi levně z důvody vytvoření si nových referencí.

Více se dozvíte na mém osobním portfoliu. V případě zájmu či nějakých informací mne, prosím, kontaktuje přes uvedený web či na email karasekmartin@email.cz, ne zde. Děkuji

Martin Karásek
martinK
Profil
martinK:

Nabídka je opět aktuální, s menší opravou ceny. Ta se odvíjí od rozsahu prezentace, nicméně začéná na 3 000,- Kč.
Reference na projekty těsně před dokončením rád poskytnu, pokud Vás to bude zajímat. Více info plus kontakt v horním příspěvku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0