Autor Zpráva
apophys
Profil
Vážení kolegové E-shopeři a marketéři,

Rád bych vám představil jednoduchý způsob, jak doplnit svůj Eshop o seznam přání s téměř nulovými náklady a bez nutnosti programování.
Využít můžete Tomikup tlačítko, které dokonale zapadne do stylu E-shopu.

Výhoda oproti standardnímu wishlistu je v tom, že před Vánoci a narozeninami obešleme uživatelovi nejbližší, kteří mu plánují koupit dárek.

Služba je zdarma. My jsme rádi za další uživatele a vydělávat plánujeme na PR článcích...


Těšíme se na spolupráci
Za tým Tomikup.cz
Daniel Fajmon

Moderátor Joker: Přesunul jsem to mezi inzeráty a upravil titulek
Marschmallow
Profil
apophys:
Moderátor Joker: Přesunul jsem to mezi inzeráty a upravil titulek
V tom případě by tam bylo dobré doplnit nějaký kontakt, který na webových stránkách ani neuvádějí (e-mail, telefon...).
Joker
Profil
Marschmallow:
Tak z formálního pohledu kontakt uvádějí, mají tam adresu (i když název, IČO a sídlo firmy je podstatné spíš z pohledu důvěryhodnosti, než že bych si s nimi chtěl dopisovat).

Vzhledem k povaze služby, kdy si s nimi klient typicky nebude volat nebo dopisovat, mi připadá ten odkaz (plus uvedení kontaktů na jejich webu) jako dostatečný.
apophys
Profil
Marschmallow:
Dobrá připomínka. Děkuji. Přidáme kontakt.
Tak kontkat jsme nakonec nechali jen na stránce Kontakt, přístupné z patičky. Přepracovali jsme ale design stránky s nabídkou tlačítka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0